Çarşamba, 29 Kasım 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Röportaj Aksaray

Türkiye'nin Lider Demonte Mobilya Üreticisi ADORE Mobilya

Adore Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Kayalar, Adore Markasının doğuşundan bugüne gelen süreçteki 32 yıllık deneyimini, bilgi birikimini, değerli tecrübelerini, markanın faaliyetleri ve markanın gelecek projeleri hakkında tüm merak edilenleri AVMtrend okurları için anlattı.

Türkiye'nin Lider Demonte Mobilya Üreticisi ADORE Mobilya

Mustafa Bey, öncelikle sizi ve ADORE Markanızı biraz tanıyabilir miyiz ?

Tabii… Ben Mustafa Kemal Kayalar; Adore Mobilya Yönetim Kurulu Başkanıyım. 32 yıldır Adore Mobilya’yı büyütmek ve geliştirmek için tüm Adore Ailesi olarak yorulmadan emek ve mücadele veriyoruz.

Adore Mobilya 1990 yılında sitelerde mutfak ve modüler mobilya imalatı olarak başladı. Türkiye’de ilk demonte modüler mobilya seri üretim tesisini kurdu. 7 yıl garantiyi sektörde ilk uygulamaya koyan üreticiyiz.

ADORE Mobilya ürünlerinizin özellikleri nelerdir ? Ürünleriniz nasıl farklılıklar taşıyor bu konuda neler söylemek istersiniz ?

70’den fazla ülkeye ihracat yapan ve önde gelen ulusal ve uluslararası organize perakendeci ve yapı marketlerin 1 numaralı demonte mobilya tedarikçisiyiz.

Ürün grubumuzda her bütçe ve ev tarzına uygun sade fonksiyonel gardıroplar, antre grubu ürünleri, gençler ve çocuklar için çalışma odası, çalışma masaları ve çalışma sandalyeleri, şifonyer ve komodinler, TV üniteleri, sehpalar, raflar, dinlenme koltukları, ofis mobilyaları, dünyanın lider markalarının (DXracer,AKracing, Xrocker,E-Blue) Türkiye distribütörü olduğumuz oyuncu koltukları ve oyuncu masaları yer alıyor.

Türkiye ve Avrupa’ da üretim hatalarına karşı 7 Yıl garanti sözü veren tek firmayız. Kullanıcıların evlerinde rahatça kullanabilecekleri demonte ve modernizmi birleştiren tasarımlarımızı ulaşılabilir fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz.

Hem fonskiyonel hem hesaplı olmamız, montaj- kurulum hizmeti ile Türkiye’de 61 ilde hizmet veriyor olmamız, çevreci ve doğaya saygılı tutumumuz, sürdürülebilir projeleri hayata geçirmemiz bizi rakiplerimizden farklılaştırıyor. Avrupanın önde gelen kalite ve üretim standart sertifikalarına sahibiz. 

Mağaza zincirinizi büyüttüğünüz şu günlerde yeni mağazanız nerede açılıyor ?

5.konsept mağazamızı Ankara Anatolium Alışveriş Merkezi 1. katında, İkea karşısında açtık. Kullanıcıların evlerinde rahatça kullanabilecekleri demonte ve modernizmi birleştiren tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz.

Gardırop, renkli ayakkabılıklar, askılıklar sehpa, sandalye, kitaplık ve evinizin her odası için ihtiyacınız olan ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazemiz var. 

Sosyal sorumluluk projelerine yüksek hassasiyet gösteren bir markasınız. Patili dostlarımız ile ilgili KEDİ EVİ projeniz medyada da oldukça ses getirdi. Bu projeyi sürdürecek misiniz ?

Dünyaya dair, doğaya dair, canlıya dair her şeyi koruyup kollamak zorundayız. Biz bu felsefe ile yolumuza devam ediyoruz. Hayvanlar, doğa, çevre ve çevresel dengelerin bozulmaması konularında üzerimize düşeni yapmaya çalışan bir firmayız.

Bu yıl 11.si gerçekleştirilen #kedievimadoreden Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Ankara, İstanbul, İzmir’deki mağazalarımızdan ve adoremobilya.com sitesi üzerinden toplam 9400 adet ücretsiz kedi evi dağıtımı yaptık.

Tüm yıl boyunca biriktirdiğimiz hasarlı ve atıl malzemeleri kedi evleri üretiminde kullanıyoruz. Biriktirilen bu malzemeleri ticari olarak değerlendirmek yerine, kedi evi üretiminde kullanarak, hayvan severler aracılığı ile sokak kedilerine soğuk kış aylarında barınak olması için dağıtıyoruz.

2021 yılı sizin için nasıl geçti ? Bu Yıl için hedefleriniz nelerdir? Bize biraz bahsedebilir misiniz ?

Pandemi süreci Adore mobilya açısından %400 büyüme ile geçirdiğimiz önemli bir dönem oldu. Tüm insanların evden çalışma şekline geçtiği bu dönemde ofis çalışma masaları, çalışma sandalyeleri, oyuncu koltuk ve masaları en çok ilgi gören ürün gruplarımız oldu.

Büyüme ve talebi doğru karşılamanın getirdiği müşteri memnuniyetinin bir karşılığı olarak 2021 Marketing Türkiye Echo Awards Ödüllerinde mobilya kategorisinde en iyi e-ticaret sitesi seçilerek sektördeki liderliğimizi de belgeledik.

Adore Mobilya hali hazırda 70’den fazla ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin sayılı üretici firmalarından biri. Faaliyet alanını yeni ülke ve yurt dışı satış kanallarıyla geliştirerek, ihracaatta da büyümeyi devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Son olarak bize söylemek istedikleriniz var mıdır ? Varsa nelerdir ?

Adore Mobilya 32 yıllık deneyimi ile insanların günlük yaşam alanlarını daha verimli kullanılması için yenilikçi, fonksiyonel ve ulaşılabilir ürünler üretmeye devam edecek.

Güncel haberlerimiz ve kampanyalarımız için bizleri sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE