Cumartesi, 14 Aralık 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Bilişim & Teknoloji İstanbul

Markie Ödülü'nün Sahibi Oldu

Dayanıklı TOUGHBOOK dizüstü bilgisayar, tablet ve el terminalleriyle üstün deneyim sunan Panasonic, Oracle'ın verdiği Markie Ödülü'nü kazandı.

Markie Ödülü'nün Sahibi Oldu

Markie Ödülü pazarlama, satış, hizmet ve ticaret alanlarında olağanüstü deneyim sunan Oracle Customer Experience (CX, Oracle Müşteri Deneyimi) Bulut müşterilerine veriliyor. Panasonic aynı zamanda En İyi Genel Müşteri Deneyimi kategorisinde Apex Ödülü'nün de sahibi oldu.

Oracle Kurumsal Pazarlama Başkan yardımcısı Christina Cavanna, “Markie Ödülleri, on yıldan uzun süredir sanatsal ve bilimsel dijital pazarlama örneklerini ödüllendirirken, müşterilerin markalarla olan etkileşimindeki değişimi de yansıtıyor.

Bu yüzden ödülümüzün kapsamını profesyonellerin satışlarını, hizmetlerini ve ticaretini de içine alacak şekilde artırdık. Markie Ödüllerimizi mükemmel deneyimler oluşturmak için inovasyonun sınırlarını zorlayan insanlara ve kurumlara veriyoruz.

Bu yıl da muhteşem sonuçlar elde ettik. Oracle olarak bu yılın kazananlarını tebrik ediyoruz” dedi.

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlama Genel Müdürü Jan Kaempfer de “20 yıldan uzun süredir sektör lideri şirketimiz, özel dayanıklı mobil bilişim çözümlerimizi benzersiz seviyelere ulaşan müşteri hizmetleriyle birleştiriyor.

Bu taahhüdümüzü gerçekleştirirken Oracle'ın müşteri deneyimi bulut uygulamalarından faydalanıyoruz” dedi.

Panasonic, müşteri hizmet deneyimini sunmak için pazarlamada (Oracle Eloqua), satış işlemlerinde (Oracle Satış Bulutu) ve müşteri ilişkilerini desteklemek ve sunduğu hizmetleri geliştirmek (Oracle Service Cloud) için Oracle'ın uygulamalarını kullanıyor.

2019 Markie Ödülleri 20 Mart Çarşamba günü, Las Vegas'ta gerçekleşen Oracle Modern Müşteri Deneyimi etkinliğinde sahiplerini buldu.

Her yıl binlerce lider markanın, sektör vizyonerlerinin, ürün uzmanlarının ve müşteri deneyimi profesyonellerinin katıldığı etkinlikte pazarlama, ticaret, satış ve hizmet alanlarındaki son trendler ve en iyi örnekler tartışılıyor.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE