Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları Mersin

Mersin’de Alışverişe Lezzet Arası

CarrefourSA, restoranı Lezzet Arası’nı Mersin’deki hipermarketinde de hizmete açtı.

Mersin’de Alışverişe Lezzet Arası

CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Türkiye’de bir ilk imza atarak hiper alışveriş deneyimine artı değer oluşturan Lezzet Arası restoranını Palm City AVM CarrefourSA Hiper’e de taşıdıklarını belirterek şunları dile getirdi:

“Çağdaş Türk mutfağını tanımlayan ve bu alanda başarılı projelerle adından söz ettiren şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında mevcut hipermarket restoranlarımızı, Lezzet Arası ismiyle gastronomik bir yaşam alanına çeviriyoruz.

Ülkemizde eşi benzeri olmayan Lezzet Arası’nın mevcut restoranlardan ayıran en önemli özelliği market bünyesinde olması dolayısıyla et, balık veya tavuk reyonlarından alınan herhangi bir ürünün hemen pişirtilebilmesi veya paket servis hizmeti alınabilmesi.

Böylelikle Lezzet Arası ile tüketicilerimizin, menüye bağlı olmadan yeme – içme tercihlerine özgürlük getirdik. Lezzet Arası restoranlarımız, gün geçtikçe artan bir ilgiye sahip. Artık müşterilerimiz, alışverişin dışında yemek ihtiyacını da Lezzet Arası’ndan gidermeye başladı.”

Mersin’deki Lezzet Arası’na dair bilgiler aktaran Arpacı, konuşmasını şöyle sona erdirdi: “Restoranımızda 16 kişi çalışıyor. Toplam 110 kişi kapasiteye sahip restoranda en çok 12.00 – 14.00 ile 19.00 – 21:00 saatleri arasında yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Mersin'lilerin en çok tercih ettiği ürün, Levrek Izgara olarak öne çıkarken Mersin usulü İçli Köfte veya Analı Kızlı Çorbası gibi Mersin’e özel yemeklere de yer veriyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası restoranlarında nezih bir ortamda, uygun fiyata, kaliteli ve güvenilir bir yeme – içme imkânı sunuyoruz.

İster ızgara isterse sulu yemek olsun, ortalama 10 – 15 TL’ye karnınızı doyurabiliyorsunuz. Türkiye’nin en hesaplı restoranı diyebileceğimiz Lezzet Arası’ndan hâli hazırda 11 hipermarketimizde bulunuyor.”

CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı ve Şef Vedat Başaran.

CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı ve Şef Vedat Başaran.
 

Şef Vedat Başaran, “Siz seçin, biz pişirelim” mottosuyla oluşturdukları Lezzet Arası’nı bir restorandan da öte daha çok tüketicilerin gün içinde alışverişe ara verip dinlenebilecekleri ve keyifle yemek yiyebilecekleri gastronomik bir yaşam alanı olarak tanımlayabileceklerini belirtti.

Vedat Başaran, “Lezzet Arası ile tüketiciler hem uygun fiyata taze, kaliteli ve mevsimine uygun ürünlerin yer aldığı çorbalardan salata çeşitlerine, farklı damak tatlarına hitap edecek sulu yemeklerden zeytinyağlılara, hamur işinden tatlılara kadar çeşidi bol yiyeceklere ulaşıyor hem de marketten taze taze seçtikleri et, tavuk, balık ürünlerini profesyonel aşçılarımıza hazırlatarak hemen yiyebiliyorlar” dedi.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE