Cumartesi, 29 Şubat 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları İstanbul

Anadolu Yakası’nın En Yeni CarrefourSA Hiper’i Ataşehir’de

CarrefourSA, toplam 10 milyon TL yatırımla, 100 personelin görev yaptığı Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper ile 2 bin 700 metrekare alan üzerinde taze gıdadan mahzene, dünya mutfaklarından organik ürünlere kadar geniş ürün yelpazesi ve 70 kişi kapasiteli Lezzet Arası restoranıyla keyifli bir alışveriş imkânı sunuyor.

Anadolu Yakası’nın En Yeni CarrefourSA Hiper’i Ataşehir’de

“Ataşehir gibi İstanbul’un önde gelen yaşam merkezlerinden birine yeni nesil market anlayışımızı kazandırmış olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek sözlerine başlayan CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu şunları söyledi:

“Tüm hipermarketlerimizde müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyat politikasıyla ferah bir alışveriş ortamında sunarak bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper ile bu deneyimi, Ataşehir’e kazandırdık. Müşterilerini dinleyerek yol haritasını belirleyen bir marka olarak Ataşehirliler’in beğenisini kazanarak alışveriş tercihlerini değiştirecek bir yatırıma imza attık. Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, yalnızca geniş ürün gamı ya da farklı reyon konsepti ile değil teknoloji odaklı yeni nesil market hizmetleriyle öne çıkıyor.”

Şenol Arpacı: “Esnaf dokunuşu ile çarşıda alışveriş yapar hissi sunuyoruz”

CarrefourSA’nın yeni nesil market anlayışı çerçevesinde esnaf dokunuşunu Ataşehir’e taşıdıklarının altını çizen CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ataşehir’e yakışan bir yatırım yaparak Ataşehirlilere çarşılarında alışveriş yapar hissi sunduklarını vurguladı.

Şenol Arpacı, şunları söyledi: “Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, başta taze gıda ürünleri olmak üzere kaliteli ve güvenilir binlerce ürünün en uygun fiyat politikasıyla müşterilerle buluştuğu bir hipermarket. Bu vizyonla müşterilerimizi yaz – kış taze sebze – meyve ürünleri ile buluşturuyoruz.

Sezonun açılmasıyla birlikte ürün yelpazesi geniş balıkçılar çarşısını Ataşehir’e taşıdık, müşterilerimize 100 farklı çeşit balık sunmaya başladık. Kırmızı ette de en iyi fiyat garantisiyle hijyen ve kalite denetimlerinin veteriner hekimler tarafından yapıldığı, kaynağı belli yüzde 100 yerli besi et ürünlerini reyonlarımıza getirdik.

Organik ekmek çeşitlerinden günlük taze tatlılara, tuzlu pastalarından geleneksel unlu mamullere kadar birçok çeşidi kendimizi pişirip fırınlarımızdan reyonlara ulaştırmaya başladık. Tat müdavimlerini unutmadık; peynirden zeytine, sucuktan Kayseri pastırmasına, ithal ve yöresel lezzet seçenekleri ve daha birçok farklı lezzete kadar onlarca çeşidi Müdavim Şarküteri’ye taşıdık.

Bir diğer yeni reyonumuz Mezeci’de şakşukadan haydariye, içli köfteden acılı ezmeye, favadan patlıcan salatasında kadar 80’e yakın meze çeşidi sunuyoruz. Bunların yanı sıra dünya mutfaklarından seçme lezzetler ve Japon Mutfağının 2.500 yıllık efsane lezzeti Sushi’yi sipariş üzerine hazırlayarak taze taze müşterilerimize ulaştırabiliyoruz.”

Özel organizasyonlara desteğin adresi Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper

Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, özel organizasyonlar veya davetler için kasap, balık, şarküteri ve meze reyonları kapsamında özel sipariş alarak ürün desteği sağlıyor. Yalnızca yiyecek ürünleriyle değil, çiçek reyonuyla da Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper adeta mahallenin çiçekçisi gibi organizasyonlara özel aranjman hizmeti sunuyor.

Vitamin Ağacı, Metropol İstanbul Hiper’de açtı

Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’in en büyük yeniliği gün içinde tazelenmek isteyenlere ya da yoğunluğuna ara vermek için farklı lezzet arayışı olanlara 100 yakın formülüyle vitamin deposu içecekler hazırlaması… Metropol İstanbul Hiper’in Vitamin Ağacı’ndaki meyvelerin suları birleşerek lezzet deposu olarak müşterilerle buluşuyor.

Lezzet Arası’nın yeni durağı Ataşehir’deki Metropol İstanbul Hiper’de

CarrefourSA, kaliteli ve güvenilir ürünlerinin, uygun fiyat politikasının yanı sıra tüketicilere reyondan seçtikleri et, balık veya tavuk ürünlerini hemen pişirtip yiyebilmeleri ya da pişirttikten sonra paket servis yaptırabilmeleri şeklinde yeme – içme özgürlüğü sunduğu Lezzet Arası restoranını Metropol İstanbul Hiper’e de taşıdı.

Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, ev ihtiyacının da adresi oluyor

Gıda ürünleri ve lezzet duraklarının yanı sıra Metropol İstanbul Hiper’in mahalleye kattığı bir diğer yenilik de ev ihtiyaçlarını karşılayabilmesi… Modayı takip ederek evleri güzelleştiren tüm ürünleri bünyesinde toplayan CarrefourSA Home reyonu ile uzaklara gitmeden tüm ihtiyaçlar, tek bir noktada müşterilerle buluşuyor.

Yeni nesil hizmetler, Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de

Geniş ürün gamının yanı sıra Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, yeni nesil hizmetleriyle de öne çıkıyor. Teknoloji reyonunda bulunan mağaza içi sipariş ekranı ile müşteriler, 2000’e yakın teknoloji ürününe bir ekrandan ulaşıyor, ürün mağazada bulunmasa dahi kiosk üzerinden sipariş vererek satın alma gerçekleştirebiliyor.

Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de işitme güçlüğü çekenlere kasalarda indüksiyon döngü sistemi kulaklık, yaşından dolayı hareket zorluğu olanlara akülü araba, engelli ve yaşlı müşterilere kişisel asistan, engelli müşteriler için ulaşım alternatifleri ve çocuklar için çocuk alışveriş arabaları ile hizmet veriliyor.

CarrefourSA, Hızlı Kasa uygulaması ile müşterilerine hızlı ödeme imkanı kazandırırken, Al Gelsin hizmeti ile mağazada yaptığı alışverişi kapısına teslim etmemizi isteyen müşterilerimize kapıya teslim hizmeti veriyor.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE