Perşembe, 29 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları İstanbul

Terra Pizza’dan Galatasaray Spor Kulübü’ne Teşekkür !

Geçtiğimiz sezon Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımının ana sponsorluğunu üstlenen Terra Pizza ile sarı kırmızılı ekibin anlaşması sona erdi.

Terra Pizza’dan Galatasaray Spor Kulübü’ne Teşekkür !

Türk futboluna büyük destek sağlayan ve liglerin bitmesiyle sona eren anlaşmayla birlikte hem Terra Pizza hem de Galatasaray Spor Kulübü teşekkür mesajı yayınladı.
 
Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı ile yaptığımız ana sponsorluk anlaşmasının sonuna geldik.
 
Türk futbolunun destekçisi olarak Türkiye spor ekonomisi açısından büyük önem taşıyan bu anlaşmayı yapmanın gururu içerisindeyiz. 2019-2020 sezonun ardından Galatasaray Spor Kulübü ile olan bulunan 2020-2021 opsiyon hakkımızı kullanmayacağımızı sözleşmemize uygun olarak Galatasaray Spor Kulübü ile paylaştık.
 
Köklü tarihi, dünyada eşine az rastlanır taraftarı ve başarılarıyla Türk sporunun önemli değerlerinden biri olan Galatasaray Spor Kulübü ve firmamız arasında yapılan iş birliği, iki markaya da çok şey kattı. Hem Türk futboluna hem de Galatasaray’a olan desteğimizi her zaman sürdürereceğiz.” dedi.
 
“Her zaman yanımızda olan Galatasaray Spor Kulübü’ne ve taraftarlara teşekkürler”
 
Örnek bir birlikteliğe imza attıklarının altını çizen Kurtoğlu, “Bu süreçte Galatasaraylıların desteğini de arkamızda hissettik. Yapılan anlaşmayı bir sponsorluktan öte, bir iş birliği olarak gördük.
 
Tüm Galatasaray camiasına ve takımının her zaman yanında olan Galatasaray taraftarına bu güzel iş birliği için en içten teşekkürlerimizi sunarız.
 
Bundan sonraki süreçte, farklı fırsatlar çıkması halinde Türkiye’de sporu destekleyecek iş birliklerine her zaman seve seve gireceğimizi belirtmek isteriz. Sarı kırmızılı ekibin imzaladığı yeni sponsorluk anlaşmasının da hayırlı olmasını diliyoruz. 
Türk futbolu, güçlü sponsorlarla uluslararası arenada başarılarına yenilerini ekleyecek. ” dedi. 
 
Galatasaray Spor Kulübü de Terra Pizza’ya sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezon forma göğüs sponsorluğumuzu üstlenen Terra Pizza ailesine teşekkür ediyoruz.
 
Türk futbolunun geçtiği zorlu ekonomik süreç içerisinde, büyük Galatasaray ailesiyle birlikte yürüyen Terra Pizza'yla bu süreçte aramızda gelişen güçlü bağ ile gelecekte de çeşitli projelerde bir araya geleceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE