Perşembe, 22 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları İstanbul

Serez Dondurmacısı Bir Tıkla Kapınızda

Doğru dondurmanın adresi Serez Dondurmacısı’nın yenilenen web sitesinde birbirinden leziz 40 çeşit dondurma sevenlerini bekliyor.

Serez Dondurmacısı Bir Tıkla Kapınızda

Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kaliteli, doğal, taze, besleyici ve sağlıklı olmasından ödün vermeyen Serez Dondurmacısı, yeni kurumsal web sitesi ile kullanıcılara daha kolay ve pratik bir arayüz sunuyor.

Kullanıcı dostu yeni web sitesinde ziyaretçiler, Serez Dondurmacısı’nın sütlü, sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, azyağlı, az şekerli, yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzere sekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidine bir tıkla ulaşabiliyor.

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosu ile yol alan Serez Dondurmacısı, onlarca farklı ve doğal ürünüyle her türlü damak zevkine hitap ediyor. Sütlü, sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı, az yağlı, az şekerli, yüksek protein ve lif kaynağı olan bulut grubu olmak üzere

sekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidi sunan Serez Dondurmacısı’nın hiçbir ürününde katkı maddesi, kimyasal kıvam artırıcı, tatlandırıcı, gıda aroması, gıda boyası veya hazır şurup bulunmuyor.

Dondurmayı oluşturan her bir malzeme titizlikle teste tabi tutularak, içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı (pestisit) olmayan hammaddeler üretime dahil ediliyor.

Serez Dondurmacısı şubelerinde olduğu gibi yeni kurumsal web sitesinde de tüm dondurma çeşitlerini tüketicilerine sunuyor.Kullanıcı dostu yeni web sitesi sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından Serez Dondurmacısı’nın her türlü ürününe bir tıkla ulaşmak mümkün.

Web sitesinde tüm dondurma çeşitlerinin yanısıra Serez Dondurmacısı’nın kuruluş hikayesinden dondurmaların yapılış sürecine kadar tüm bilgiler tüketiciyle şeffaf bir şekilde paylaşılıyor.

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı’nın ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra yenilenen web sitesi www.serezdondurmacisi.com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE