Salı, 22 Haziran 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları İstanbul

Dondurma İle Lokumu Buluşturan Lezzet

Her zaman en taze, en doğal ham maddeleri kullanarak birbirinden özel formüller geliştiren Serez Dondurmacısı’ndan Türkiye’de bir ilk…

Dondurma İle Lokumu Buluşturan Lezzet

Dondurmanın karşı konulmaz lezzetini gerçek Türk lokumunun damak çatlatan geleneksel tadıyla buluşturan Serez Dondurmacısı, Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe ile ezber bozuyor.
 
Damaklarda bıraktığı eşsiz tadıyla dünyanın dört bir yanında 7’den 70’e herkes tarafından severek tüketilen ve tarihi 15 yüzyıla dek uzanan Türk lokumu, geleneksel Türk mutfağının dünyadaki en özel temsilcileri arasında yer alıyor.
 
Türk lokumunu, dalından topladığı meyvelerle buluşturarak Türkiye’de bir ilke imza atan Serez Dondurmacısı, ezber bozan yeni dondurma çeşidi Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe ile adeta bir lezzet şöleni sunuyor.
 
Lokumun sorbeye dönüştüğü ferahlatan lezzet
 
Serez Dondurmacısı’nın dalından kendi topladığı mandalinaları lokum haline getirmesinin ardından, yüzde yüz meyve suyundan elde ederek ürettiği Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe, hem dondurma severleri hem de lokum severleri mutlu ediyor.
 
Meyve hafifliğini, sorbenin yumuşak reçetesiyle bir araya getiren Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe; tadı, rengi ve seçkin lezzetiyle ferahlatıcı bir alternatif sağlıyor.
 
Gerçek lokumun kullanılmasıyla Türkiye’de bir ilk olan bu tarif, dondurma tutkunlarına sıra dışı bir tat sunuyor. Yapay tatlandırıcı, aroma veya renklendirici içermeyen formülüyle fark yaratan Bodrum Mandalinalı Lokum Sorbe, sıcak yaz günleri için keyifli bir deneyim sunuyor.
 
Türkiye’nin dört bir yanına bir tıkla sipariş imkanı
 
İnternet sitesinden 7/24 canlı destek hattı hizmeti sunan Serez Dondurmacısı’na İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra www.serezdondurmacisi.com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşmak
mümkün. Serez Dondurmacısı web sitesinden verilen siparişler için Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapılıyor.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE