Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları Bursa

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Üç Şube Birden Geliyor

Toplamda 750 Bin Dolar yatırımla Abu Dhabi Deerfields Mall ve Dubai City Walk’ta şube açacak olan Bursa Kebap Evi, Arap yatırımcıların markajına girerek One Stop Khalifa City şubesi için MBI Mubarak & Brothers Investments firması ile P ortaklık için imzaları attı.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Üç Şube Birden Geliyor

Bölgedeki diğer şubesini Dubai City Walk’ta hizmete geçireceklerini açıklayan Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, UAE ve GCC pazarında kendi yatırımlarıyla 1 sene içerisinde 5 şube, 5 sene içerisinde ise 30 şube planladıklarını belirtti.

Globalde ilk olarak Almanya’da şubeleşen, geçtiğimiz aylarda ise İran’a master franchise vererek 5 yıl içinde İran’da 30 şube hedefleyen marka, Birleşik Arap Emirlikleri’nde üç şube birden açmak için hazırlıklarını tamamladı.

Toplamda 750 Bin Dolar yatırımla Bursa Kebap Evi, Dubai Deerfields Mall, One Stop Centre Abu Dhabi ve Dubai City Walk’ta Türk lezzetlerini ve konseptini başarıyla temsil edecek.

MBI Mubarak Investments ile ortaklı ikinci şube yolda

Bölgedeki ilk Bursa Kebap Evi şubesi henüz açılmadan yatırımcıların radarına giren marka, One Stop Centre Abu Dhabi şubesi için Dubai merkezli grup şirketi MBI Mubarak Investments ile %50 ortaklık anlaşması gerçekleştirdi.

2003 yılında kurulan MBI Mubarak Investments, inşaat, emlak, gıda, eğitim ve mühendislik sektörlerinde hizmet veren Dubai’nin en büyük grup şirketlerinden biri… Şirketin CEO’su Mohammed Al Haj, Abu Dhabi 2030 vizyonu doğrultusunda MBI olarak doğru sektörlerde güçlü şekilde var olacaklarının altını çizdi.

Mohammed Al Haj, “Dünyanın dört bir yanından doğru işbirliklerle uzun vadeli ortaklıklar kurmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilir büyüme stratejimiz doğrultusunda özellikle gıda sektöründe yatırımlarımız devam edecek.

Benzersiz konsepti ile Bursa Kebap Evi işbirliğimizin uzun süreceğine inanıyorum. İlk adımımızı One Stop Centre Khalifa ile attık. Yine marka ile %50 ortaklık şeklinde planlamak üzere Sheikh Zayed Grand Mosque Abu Dhabi için şimdiden görüşmelerimize başladık. Markayı burada beraber büyüteceğiz” dedi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE