Pazar, 05 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Gayrimenkul Yatırım & İnşaat Antalya

Banyo Atmosferine Ferahlık Katan Seçimler

VitrA V-Design, internet erişiminizin olduğu her yerde banyonuzu tasarlamanıza izin veriyor. VitrA V-Design Banyo Tasarım Uygulaması ile banyo tasarım sürecini kolay hale getirebilir, en popüler VitrA ürünleri ile hayalinizdeki banyoyu tasarlayabilirsiniz.

Banyo Atmosferine Ferahlık Katan Seçimler

Doğanın yalınlığını tasarımlarına yansıtan VitrA, kullanıcı deneyimini mümkün olan en iyi hale getirebilmek için çalışıyor. Her zaman hayalini kurduğunuz banyoya kavuşmanız için, farklı yüzey dokusu ve tasarımlara sahip karo koleksiyonlarının yanı sıra VitrA, banyonuza fonksiyonellik ve estetik katan banyo mobilyaları koleksiyonları hazırlıyor.

VitrA tasarımlarının bir arada nasıl durduğunu görebilmeniz için V-Design online tasarım uygulaması tarafından sunulan banyo dizayn et özelliğini değerlendirebilirsiniz.

V-Design; küçük (2-4 m²), orta (5-8m²) ve büyük (9-12m²) olmak üzere üç farklı büyüklükte banyo mekanı üstünde çalışmanızı sağlıyor. Yenilemek istediğiniz banyoya en yakın büyüklükteki seçeneği tercih ederek kullanmayı düşündüğünüz VitrA koleksiyonlarının yarattıkları etkiyi daha rahat görmeniz mümkün.

Dar alanları kompakt tasarımlarla daha verimli kullanırken geniş banyo mekanlarını yaratıcı seçimlerle çarpıcı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Estetikten ödün vermeden fonksiyonel, konforlu ve stil sahibi seçimler yapmak için V-Design üstünden size uygun banyoyu seçebilir, banyo dizayn et fonksiyonunu herhangi bir profesyonel yardıma ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. 

Yaratıcılığınızı Harekete Geçiren Tasarımlar

Banyonuza yalın ve sakin bir atmosfer mi, yoksa dinamik ve yenilikçi bir stil mi yakışır? Klasik çizgilerin modern yorumlarının banyonuzda nasıl duracağını mı merak ediyorsunuz? Uzun zamandır almayı planladığınız banyo mobilyalarına hangi banyo karolarının uyum sağlayacağını mı görmek istiyorsunuz? Tüm bu soruların cevabını almak için V-Design banyo tasarım uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. 

V-Design’da 750 banyo ve 300 karo ürünü arasında seçim yaparak online banyo dizayn et seçeneğini değerlendirebilirsiniz. VitrA Black Swan koleksiyonunun dar alanlarda nasıl duracağı, Eccentric M ve Outline koleksiyonlarının bir arada kullanılırsa nasıl görüneceği ya da lavabo dolabı için hangi koleksiyonun değerlendirilebileceği gibi ayrıntılara V-Design ile karar verebilirsiniz.

Orta ve büyük ölçekli banyolara çamaşır makinesi ekleyebilir, yıkanma alanından lavaboya kadar her detayla banyo dizayn et uygulaması üstünden ilgilenebilirsiniz. V-Design ile banyo tasarla fırsatını değerlendiren diğer kullanıcıların eşleştirmelerinden ilham alabilir, hayal gücünüzü serbest bırakıp banyo dizayn et seçeneğini özgürce kullanabilirsiniz. 

Tasarımlarınızı Paylaşın ve Fikir Alın

Ortak kullanılan yaşam alanlarının başında gelen banyoların, değişen ihtiyaçlar için çözüm sunması gerekiyor. Dekorasyon stilinin yanı sıra konfor ve işlevsellik de banyo dizayn et seçeneği değerlendirilirken göz önüne alınması gereken ayrıntılar arasında geliyor. VitrA, V-Design ile banyo dizayn et özelliğinden faydalanan kullanıcılara kendi banyo tasarımlarını sevdikleri ve zevklerine güvendikleri kişilerle paylaşma şansı da tanıyor. 

V-Design; akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üstünden banyo dizayn et uygulamasını değerlendirmenize izin veriyor. Profesyonel görüşü almak istediğinizde sayfayı yazdırma ya da paylaşma seçeneklerini kullanabilir, içinize sinen atmosfere erişene kadar V-Design ile banyo dizayn et uygulamasından tekrar tekrar faydalanabilirsiniz.

Evinizin konforunda V-Design kullanarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun banyoyu tasarlayabilirsiniz. Sonrasında size en yakın VitrA mağazasına uğrayarak seçtiğiniz koleksiyon ve ürünleri yakından görebilir ve seçimleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. VitrA mağazalarında size sunulan alternatifleri değerlendirerek her detayında kişiliğinizi ve beğenilerinizi yansıtan bir banyoya kavuşabilirsiniz. 

VitrA V-Design, internet erişiminizin olduğu her yerde banyonuzu tasarlamanıza izin veriyor.

 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE