Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Siirt

NTS Danışmanlık Projesi Siirt Park AVM'de Siirt'in İlk CİVİL Mağazası Açıldı

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yapılan Siirt Park AVM’de, kaliteli ürünleri uygun fiyata, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterisiyle buluşturmayı misyon edinen Civil, Siirt Park AVM’de açıldı.

NTS Danışmanlık Projesi Siirt Park AVM'de Siirt'in İlk CİVİL Mağazası Açıldı

Türkiye genelinde franchise olmaksızın tamamı kendi himayesindeki şubeleriyle hizmet veren Civil; Siirt’teki ilk mağazasını Siirt Park AVM’de açtı. 

Civil, İstanbul Kartal Cevizli' de 1996 yılında 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu. Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com müşterilerinin de teveccühüyle 26.yılında yurt içinde 85, yurt dışında 15 mağazası ve 2500'den fazla çalışanıyla 100.000 m2 satış alanına ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her yıl 150 markaya ait yaklaşık 42000 çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

Civil reyonlarında yenidoğan elbiseleri ve ihtiyaçları ile tanıştığımız, anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişleterek bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluşmuştur.

Türkiye'nin birçok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası "hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli" sloganıyla Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor.

Civil "0-14 Yaşta Yok Yok" ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam etmektedir.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli katma değer sağlayan Türkiye’nin lider markaların yer aldığı, Siirt halkının rahatça zaman geçirip, alışveriş yaptıkları Siirt Park AVM, bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir. 

16.500 metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan Siirt Park AVM’de yer alan markalar; LCWAIKIKI, MİGROS, STARBUCKS, KIĞİLİ, BOYNER OUTLET, BOYNER POP-UP, FLO, CİVİL, MAVİ, PAULMARK, PENTİ, WATSONS, REEDER, MADAME COCO, TOYZZ SHOP, E-BEBEK, BURGER KING, USTA PİDECİ, POPEYES, SBARRO, ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ, U.S POLO, KARACA, MİSERRA ,TAVUK DÜNYASI, YALIN AYAK, SİİRT PARK FİT, SEVİL YÖRESEL ÜRÜNLER, MAD PARFÜM, VIP LOUNGE, SAİD HALİM EFENDİ, ARMİNE, ALVİNA, LOCA, CİNE BİG SİNEMA, FATMA’NIN MUTFAĞI, JOY TANTUNİ mağazalarıyla birlikte, ilk ve en büyük eğlence dünyası “PLAY PLANET” 4 bin 500 metrekare eğlence alanı ile Siirt Park AVM’de!

NTS Danışmanlık

 

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE