Cumartesi, 10 Haziran 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Şırnak

KAPPA Mağazası NTS Danışmanlık Projesi Cizre Park AVM'de Açıldı

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, moda ve tasarım ülkesi İtalya’da doğan ve spor giyimde bugün dünyanın en önemli markalarından biri olan Kappa açıldı.

KAPPA Mağazası NTS Danışmanlık Projesi Cizre Park AVM'de Açıldı

Kuruluş yılı olan 1967’den bugüne kadar dünyanın önde gelen futbol takımlarına ve atletizmden kayağa pek çok farklı branş dalına sponsor olan İtalyan orijinli spor giyim markası Kappa; teknolojik, modern ve inovatif yaklaşımının yanı sıra, dünyaca ünlü markalar ve tasarımcılarla gerçekleştirdiği özel koleksiyonlardan oluşan ve günlük yaşam stiline özgün bir dokunuş sağlayan yenilikçi iş birlikleri ile de biliniyor.

Günümüzde pop kültürün içerisine yerleşmiş ve ikonik bir marka olmayı başarmış olan Kappa, profesyonel sporun yanı sıra aktif kalmayı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, kendini dinamik hisseden hemen herkesin tercih ettiği önemli markalar arasında yer alıyor.

Her sezon yenilenen tasarımları ve global trendi takip eden renkli dünyasıyla dikkat çeken Kappa koleksiyonlarında, markanın sırt sırta vermiş kadın ve erkek figüründen oluşan Omini logosu ve logoların birlikteliği ile dizayn edilmiş ‘Banda’ yaklaşımı koleksiyonları klasik çizginin dışında tutan imza bir stil ayracı.

Omini logo, geçmişi günümüzle harmanlayan otantik ve ikonik Kappa tasarımlarının tamamlayıcısı olmanın yanında, içerdiği anlamla da Kappa’nın kullanıcılarına verdiği değeri vurgulayan bir sembol olarak yerini koruyor. 

Türkiye lansmanıyla birlikte güncel trendlerini yansıtmaya devam eden Kappa, Authentic ve Sport günlük koleksiyonlarının yanında; teknolojik, esnek ve dayanıklı kumaşlarıyla bilinen profesyonel Kappa Kombat koleksiyon ürünlerini de spor tutkunlarıyla buluşturuyor.

Kappa ürün yelpazesinde giyim kategorisine ek olarak dinamik ve trend marka imajını yansıtan spor ayakkabılar da kadın/erkek kategorilerinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

Rahat ve güvenli bir alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve 7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.

Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde birçok mağaza, MİGROS market, kafeler, restoranlar, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO, 5 adet sinema salonlu CİZRE PARK SİNEMA, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ, ayakkabı sektör lideri FLO ve MAVİ, KOTON, ADL, D’S DAMAT, KAPPA, MADAME COCO, BAYDÖNER, TAVADA TAVUK, JİBER, BARGELLO, TOYZZ SHOP, MORAD TEA, SOULMATE COFFEE, ÇOCUK KULÜBÜ, TERZİ, HAKKE, SBARRO gibi birçok marka bulunmaktadır.

NTS Danışmanlık

 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE