Cuma, 25 Eylül 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Hedef Büyütmeye Devam Ediyor

2010 yılında Türkiye pazarına girererek “askıdan düğüne” sistemini başlatan özel Oleg Cassini; 2020 yılında 100 binden fazla kadını özel günlerine hazırlamayı hedefliyor.

Hedef Büyütmeye Devam Ediyor

Oleg Cassini CEO’su Jeff Zelenko yaptığı açıklamada; “Türkiye’de çok yüksek bir internet penatrasyonu var, 2020 yılında da moda alışverişlerinde bu trendin yükseleceğini ön görüyoruz.

E-Ticaret servisimizi bu yönde iyileştiriyoruz ve bu alanda yatırımlarımızı artırıyoruz. 2019 senesini kapatırken bir önceki seneye göre E-Ticaret hacmimiz %145 büyüdü. Bu ivmeyi 2020 yılında da lineer şekilde artıracağız ve E-Ticarette %150 büyüme sağlayacağız.” dedi.

Zelenko ayrıca E-Ticaret alışkanlıklarını da göz önünde bulundurarak Türkiye’nin her noktasına satışa sunulacak sadece E-Ticarete özel “only online” koleksiyonları da satışa sunarak ürün gamlarında çeşitliliğe gideceklerini açıkladı.

Türkiye’de her yıl 600 bin üzerinde evlilik gerçekleştirdiğini belirten Zelenko; “Bir çiftin düğün harcamalarının %10’unu gelinlik ve gelin eşyaları oluşturuyor.

Gelinlik dediğimizde aklımıza yalnızca gelinlik gelmiyor; düğün öncesi evden çıkış elbisesi, after party elbisesi, gelin annesi abiye elbisesi, ayakkabısı, duvağı ve taçı gibi aksesuarlar da bu oranın içinde yerini alıyor.

Oleg Cassini CEO’su Jeff Zelenko.

Oleg Cassini CEO’su Jeff Zelenko.
 
2020 yılında benimsediğimiz strateji; bir gelin adayının stressiz bir biçimde tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla tek bir marka güvencesiyle alması. Düğün gibi hem gelin hem damat adayını heyecanlandıran bu süreçte güvenilir bir partner olmak üzere mağazalarımızda ürün çeşitliliğimizi bu yönde artırma kararı aldık.

Bu aşk dolu yolculukta tüm müşterşerimize ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürün kategorilerinde hizmet sunacağız. Nikah şekerinden, nişan tepsisine kadar bir çok aksesuarda da yine gelin adaylarının çözüm ortağı olacağız. Hem trend hem de ulaşılabilir marka çizgimizden çıkmadan; modern ve yenilikçi adımlar atacağız.”

2019 yılını mağazalar tarafında %27’lik büyümeyle kapatan Amerikan “gelinlik ve abiye” markası 2020 ‘de mağaza büyüme oranını %32’ye taşımayı hedefliyor.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE