Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Hizmet & Tedarik Gümüşhane

Kasım Ayı Alışveriş Festivallerinde “Hayata Cardif'le Bakanlar” Ekstra Güvence Kazanıyor!

Alışveriş festivalleriyle büyük indirimlere sahne olan Kasım ayı boyunca, özellikle elektronik ve beyaz eşya alışverişleri hız kazanıyor.

Kasım Ayı Alışveriş Festivallerinde “Hayata Cardif'le Bakanlar” Ekstra Güvence Kazanıyor!

BNP Paribas Cardif Türkiye, “Cihaz Koruma Sigortası” ile telefon, tablet, televizyon ve akıllı saat gibi elektronik cihazları ekstra koruma altına alarak tüketicileri destekliyor.

Kasım ayı, Global Alışveriş Festivali 11.11, 24 Kasım Şahane Cuma (Black Friday), 27 Kasım Siber Pazartesi gibi alışveriş festivalleriyle büyük indirimlere sahne oluyor.

Yılbaşının da yaklaşmasıyla birlikte indirimli alışveriş ayı haline gelen Kasım boyunca, özellikle de elektronik ve beyaz eşya alışverişleri hız kazanıyor.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı sigorta platformu olan BNP Paribas Cardif, fark yaratan sigorta çözümü “Cihaz Koruma Sigortası” ile telefon, tablet, televizyon ve akıllı saat gibi elektronik cihazları ekstra koruma altına alarak tüketicileri destekliyor.

Hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlar, beklenmedik durumlardan ötürü arızalanabiliyor veya hasar görebiliyor.

Değişen dünyanın sigortacısı BNP Paribas Cardif, sunduğu "Cihaz Koruma Sigortası" ile elektronik cihazları beklenmedik hasarlara ve hırsızlığa karşı güvence altına alıyor.

Böylece Kasım ayı alışveriş festivallerinde “Hayata Cardif’le bakanlar” ekstra güvence kazanıyor!

Neden Cihaz Koruma Sigortası Yaptırmalısınız?

Telefonların suyla temas etmesinden kaynaklanan arızalar, darbe ile kırılan akıllı saat ekranları, voltaj değişimi sebebiyle bozulan buzdolapları veya hırsızlık sonucu çalınan televizyonlar…

Günlük hayatımızda, elektronik cihazlarımızı bekleyen bunlar gibi pek çok farklı tehlike elektronik cihazları kullanılamaz hale getirebiliyor.

BNP Paribas Cardif "Cihaz Koruma Sigortası", kaza sonucu oluşan hasarlar, elektrik hasarları, sıvı teması sonucu oluşan hasarlar ve hırsızlık gibi risklere karşı elektronik cihazları koruma altına alıyor.

Cihaz Koruma Sigortası’ndan Kimler, Nasıl Faydalanabilir?

Satın aldığı bir elektronik cihazla ilgili "keşke" demek istemeyenler, BNP Paribas Cardif güvencesiyle sunulan "Cihaz Koruma Sigortası"nı tercih ederek cihazlarının başına gelebilecek hasar ve hırsızlık gibi risklere karşı koruma sağlamış oluyor.

Poliçe sahipleri, teminatlar kapsamında oluşabilecek bir hasar durumunda BNP Paribas Cardif’in Müşteri İletişim Merkezi’ne telefonla ulaşarak hasar kaydı oluşturarak, hasarlı cihazlarını gerekli evraklarla birlikte satın aldıkları mağazaya güvenle teslim ediyor.

Sigortalı cihaz, en kısa zamanda uzman teknik ekip tarafından inceleniyor ve anlaşmalı yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak onarılarak poliçe sahibine ulaştırılıyor.

Teminatlar kapsamında onarımın mümkün olmadığı durumlarda ise, poliçede yer alan muafiyet oranları çerçevesinde geri ödeme gerçekleştiriliyor.

 

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE