Salı, 20 Ağustos 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Fuar & Organizasyon Ankara

Yenilebilir Duvar Kağıtları İlk Kez IBAKTECH Ankara'da

IBAKTECH (Ekmek, Pasta, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı), sektörün hızlı gelişimini ve yüksek potansiyelini destekleyen en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı sürdürüyor.

Yenilebilir Duvar Kağıtları İlk Kez IBAKTECH Ankara'da

Sektörün ihracatının, 2023 yılında 13,7 milyar dolar olması hedefleniyor. 7-10 Mart tarihleri arasında, ATO Congresium’daki 10 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek organizasyonda; 100’ün üzerinde katılımcı ve 20 bine yakın ziyaretçiye ulaşılması bekleniyor.

Fuarda; MasterChef Türkiye jürilerinden Mehmet Yalçınkaya, “işin sırrı” konseptiyle misafirlerle buluşurken ekşi mayanın mucidi Şef Köksal Durum, workshoplar gerçekleştirecek.

Amerika ve Avrupa’dan üstün, yeni nesil yenilebilir resim kâğıtları, kumaş ve dantellerin de yer alacağı etkinlikte; endüstri 4.0’a uygun, karanlık değirmende, insansız fabrikada üretilen unlar da yer alacak. Ustaların fuara özel olarak yapacağı baklava ve börekler, ziyaretçilere ikram edilecek.

Masterchef Mehmet Yalçınkaya’dan İşin Sırrı

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından iki yılda bir düzenlenen IBAKTECH Ankara; Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir, Kayseri, Balıkesir, Adana, Zonguldak, Samsun, Bursa ve İzmir gibi birçok ilden binlerce yatırımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.

Avrasya fırıncılık ve pastacılık sektöründeki lider konumunu, İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirdiği fuarlarda kanıtlayan IBAKTECH, verimli iş bağlantılarıyla birlikte ziyaretçilere, sektördeki son gelişmeleri deneyimleme fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin güçlü mutfak kültürünü tanıtacak fuarda; ekmek, hamur, ambalaj makinaları, ekmek ve pasta katkı maddeleri, gıda ve içecek, çikolatacılık, fırın ve pastane ekipmanları, dondurma, pişiriciler, soğutma grupları, dondurulmuş ürünler ve dekor malzemeleri yer alacak. 

2018 yılında IBAKTECH; İstanbul'da 115 ülkeden 81 bin 278 ziyaretçi ağırladı.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE