Pazar, 16 Şubat 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Fuar & Organizasyon Adana

Portakal Reçeli Yarışması’nın Galibi Belli Oldu

Groseri Market, Adana ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’nda zengin damak tadını yeniden gündeme taşıyan, ev yapımı ‘Portakal Reçeli’ yarışmasını 4. kez gerçekleştirdi.

Portakal Reçeli Yarışması’nın Galibi Belli Oldu

Nisan ayının en güzel olduğu şehirlerden biri olan Adana, portakal çiçeği mevsimi ile müthiş güzel bir iklime kavuşur. Tüm sokaklarında mis gibi portakal çiçeği kokuları baharın geldiğinin haberini verir bizlere. Groseri Market Yöneticileri, “Portakal Çiçeği Karnavalında Adana kuruluşlarından Groseri Market olarak yer almak istedik ve herkesin katılım sağlayacağı ve Adana’nın zengin damak tadını yeniden gündeme taşıyan, ev yapımı ‘Portakal Reçeli’ yarışmasını 4. kez gerçekleştirdik.

Müşterilerimiz, kendini kanıtlamış reçeteleriyle portakal reçellerini yaparak mağazalarımıza teslim ettiler. Üç finalistin belirlenmesi için Sheraton Otel Mutfak Şefi Koray Türk, Sabah Gazetesi Muhabiri Bora Erdem, La Creme Pasta Atölyesinin sahibi Olgu Sarı, Cook Academy kurucusu Ece Akman ve Groseri Mutfak Şefi Leyla Duran jüri üyemiz olarak katılım sağladı.

Son üçe kalan reçeli, Groseri mağazalarında Adanalıların beğenisine sunduk. İstedik ki birinci reçel, tüm Adana’nın damak tadını yansıtsın. Birincimiz Gizem Doğan oldu ve 1.000 TL Tık Para kazandı.

İkinci müşterimiz Aliye Akbulut, üçüncü müşterimiz ise Nuriye Daşar oldu. 2. müşterimize 500 TL ve 3. müşterilerimize 250 TL Tık Para ödülü ve plaket armağan edildi” dedikten sonra şu bilgileri verdiler:

“Gizem Hanım’ın reçel tarifi Groseri mutfağında, gıda güvenliği uzmanları gözetiminde hijyenik bir şekilde hazırlandı. Kazanan müşterimizin adına özel olarak hazırlanan ve isme özel etiketlenerek kavanozlara konulan reçeller tarifi ile birlikte 6 Nisan Cumartesi Portakal Çiçeği Karnavalında mağaza içerisinde müşterilerimize hediye edildi.”

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE