Cumartesi, 20 Nisan 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Fuar & Organizasyon İstanbul

MedexSepeti IDEX Fuarı'nda

Türkiye ve Orta Doğu’nun önde gelen medikal pazaryeri MedexSepeti.com, yeni iş modeli ile Türkiye'nin Körfez ülkelerine ihracatını artırmayı hedefliyor!

MedexSepeti IDEX Fuarı'nda

Türkiye’nin önde gelen online medikal ve dental pazaryeri MedexSepeti.com, 25-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan IDEX İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda yer alacak.

Sektörün Türkiye’deki hem ilk hem de en donanımlı çevrimiçi medikal ve dental pazaryeri olan firma, inovatif ürün ve hizmetlerinin yanı sıra sürpriz aktiviteler ile ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya aday.

Ağız ve diş sağlığında çığır açan ürünlerin sergileneceği IDEX’te bu yıl Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 100’e yakın ülkeden gelecek alım grupları ağırlanacak.

30 bin metrekare alanda düzenlenecek olan IDEX İstanbul’da yeni nesil anestezi cihazlarından, teknolojik dolgu tedavilerine, yeni nesil görüntüleme cihazlarından çocuklar ve yetişkinler için eğlence ile teknolojiyi bir arada sunan dişçi koltuklarına kadar ağız ve diş sağlığına dair her türlü ürün ve hizmetler sergilenecek.

Bu sene 30 binin üzerinde uluslararası sektör profesyonelini ağırlayacak olan IDEX İstanbul’da Salon 5, Stant M14'te yer alan MedexSepeti.com, sektöre yön verecek yeni hizmetlerini tanıtacak.

Fuar süresince global ölçekte yeni stratejik iş ortaklıkları fırsatlarını da değerlendirecek olan firma, Orta Doğu ülkelerinde hizmet kalitesini kanıtlamış satıcılar ile Türkiye pazarındaki alıcı konumundaki firma ve kişileri bir araya getirmeyi hedefliyor.

MedexSepeti.com Ülke Müdürü Erdem Güngör’ün verdiği bilgiye göre sektörün geleceğinin konuşulacağı IDEX İstanbul’da bu sene yerli ve yabancı birçok akademisyen konuk olacak.

Düzenlenecek olan sempozyumda ise sektörün dünü, bugünü ve yarını tüm yönleri ile ele alınacak.

“MedexSepeti.com olarak ağız ve diş sağlığı alanındaki en yeni teknolojiler ve sektör trendleri hakkında fuar katılımcılarına bilgi vereceğiz” şeklinde konuşan Erdem Güngör,

“Pazaryeri olarak; dental ve medikal ürünler için oyun değiştiren bir platform olmayı amaçlıyoruz.

Alıcı ve satıcıları bir güven ortamında buluşturup; sektöre yeni bir soluk getirip, yeni trendler yaratmak istiyoruz.

Medikal ve dental alışveriş deneyimindeki yeniliklerimizi tüm segmentlerdeki üreticiler, perakendeciler ve alıcılarla paylaşmayı planlıyoruz.

Online pazaryerimizi daha efektif hale getirmek ve yeni iş modellerimiz ile sürece dahil olan herkesin hayatını kolaylaştırmak üzere çalışmalarımıza yön veriyoruz.

IDEX’in küresel ölçekte gerçek etki yaratma kapasitemizi sergileyebileceğimiz harika bir atmosfere sahip olduğunu düşünüyorum” dedi.

IDEX'te, tüm uzmanlık alanlarındaki dental profesyoneller ve dental cihaz ve ekipman endüstrisinin liderleri ile olası yeni iş fırsatlarını değerlendireceklerini belirten Erdem Güngör sözlerini şöyle sürdürdü:

Körfez ülkelerine ihracat fırsatı

“Pazaryeri olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyoruz ve sürekli yenileniyoruz. İş modelimizi gelişen süreçlere uyumlu hale getirmek için her daim yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz.

Global ölçekteki uzmanlığımız ile pazarda fark yaratmaya odaklandık. Türkiye'deki üreticilere, ürünlerini Körfez bölgesine ihraç etme fırsatı sunmak istiyoruz.

Pazarda kendimizi yenilikçi, sezgisel, güvenli ve kullanışlı medikal ve dental alışveriş deneyimi sunan bir marka olarak konumladık.

MedexSepeti.com olarak satıcılarımız için; hızlı çevrimiçi mağaza oluşturma, kolay ürün yükleme, hedeflenen yerel ve uluslararası müşteri kitleleri ile zahmetsiz iletişim, mevcut yapıda hizmet verdiğimiz 550'den fazla kliniğe satış yapma imkanı, profesyonel teknik desteğe erişim, siparişten teslimata kadar olan tüm süreçleri tek çatı altında takip ve yönetim imkanı gibi avantajlar sunuyoruz.”

Kozmetik ve ev ürünleri bünyemize entegre edeceğiz

“Alıcılara ise 150'den fazla satıcıdan 20.000'den fazla ürün arasından kolay ürün temini, her ürün için birden çok satıcı ve birden çok fiyat seçeneği gibi imkanlar sağlamaktayız. Şu an itibariyle, ülke genelinde 550'den fazla tıp ve diş kliniğine ve diğer birçok tıp uzmanına hizmet veriyoruz.”

Erdem Güngör, yakın gelecekte kozmetik, ev ve aile ürünleri gibi segmentte yeni ürünleri de bünyelerine entegre edeceklerini sözlerine ekledi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE