Cuma, 25 Eylül 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Fuar & Organizasyon İstanbul

Kahve Tutkunlarının En Büyük Buluşması COFFEX İSTANBUL

Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı, 27 Şubat-01 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul ICEC Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezinde Türkiye’nin Lider Markası Paşabahçe sponsorluğunda kapılarını ziyarete açıyor.

Kahve Tutkunlarının En Büyük Buluşması COFFEX İSTANBUL

ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz.Ltd.Şti tarafından 6.000 m2 alanda düzenlenecek Fuar’a bu yıl 100 den fazla katılımcı ve 500’den fazla marka katılıyor.

Coffex İstanbul Fuar'ı, Türkiye’de Kahve endüstrisi ve bu endüstriyi destekleyen paydaş ürünler konusunda yapılan tek ve en önemli fuar olma özelliği taşıyor.
 
Kahve profesyonellerinin ve tutkunlarının ilk yılından sonra 2 sini merak ve heyecanla beklediği fuar sektörün Profesyonellerini ve kahve tutkunlarını bir araya getirirken bir çok etkinliklede fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.
 
Fuarda Profesyonel kahve makinaları, 3.Dalga Kahveciler, nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, Roasterlar, Kahve Kavurma Makinaları, Değirmen Firmaları, Ev Tipi Kahve ve Çay Makina Markaları, Geleneksel Türk Kahvecileri, Kahve Makinası İhracat ve İthalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları, kahve ülkeleri, çay markaları ve tasarımcılar bulunuyor.
 
Bu yıl Ana Sponsorluğu üstlenen Türkiye’nin Lider Markası Paşabahçe’nin katkıları ile düzenlenecek olan Coffex İstanbul ulusal ve uluslararası kahve endüstrisi ve yan ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. Ltd Şti. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Coşkunsoy,
 
Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarımız projenin tanıtımına başladığımız ilk yıldan beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2010 yılından itibaren projesine hazırlık yaptığımız bu fuar için Kahve ile ilgili Dünya’da 12 farklı fuar ve organizasyon ziyaret ettik. 
 
Global ticaret için körfez ülkelerinin yanısıra, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbeycan, Körfez Ülkeleri ile Avrupa’nın diğer ülkeleri ve Kahve endüstrisininin başını çektiği tüm ülkelere fuarın duyurusunu yaptık.
 
Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini Coffex İstanbul’da yerli ve yabancı misafirlerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atacaklardır.
 
Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliği ve fuara katılım konusunda artışı bir adım daha öteye taşıyarak, yine katılımcı ve ziyaretçilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal bir iş, tanıtım ve ticaret platformu sunuyoruz” dedi.
 
Coffex İstanbul 2019, düzenlediği etkinliklerle de ziyaretçi ve katılımcılarının ilgi odağı olmuştu…
 
Coffex İstanbul katılımcı markaların yanısıra, kahve tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere ev sahipliği yapacak. Coffex Pro-Marketing Stage alanında firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunarken, Coffex Creative Konferansı kapsamında Global Coffex Forum ile Kahve endüstrinin her noktası uluslararası konuşmacılar, uzmanlar ve duayenlerle sektör mercek altına alınacak.
 
Kahve ve Kakao endüstrisinde gelişmelerden bahsedilecek seminerlerin yanısıra, tüketicilerin ilgi ile takip ettiği kahve workshop’ları, kahvenin ana başlıkta olduğu seminerler Pınar Latte Art Süt destekçiliği ile gerçekleşecek.
 
Kahve Filmleri Gösterimi, Kahve Tadım Alanları ve Dünyadaki Yarışmalarda ülkemizi temsil edecek Barista, Demleme ve Kavurma Şampiyonalarının belirleneceği Speciality Coffee Association Türkiye Şampiyonaları da, Coffex İstanbul bünyesinde gerçekleşecek. Nisan ayında Melbourne’de yarışacak Barista Şampiyonu, Brewers Cup, Roasting Challenge şampiyonaları bu seçmelerde belirlenecek.
 
Creative duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin panelleri, sunumları, sohbetlerinin yanısıra inovasyon, 3.nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile yeni bir iş konferansı ve başarı platformu olacak.
 
Coffex Akademi alanında yer alacak Kahve ve barista akademileri ile eğitim, workshop ve tadım etkinlikleri, Espresso, Türk kahvesi ve dünya çayları ile eğitimler, kurslar, workshoplar, tadımlar yer alacaktır.
 
Saat 17 - 19 arası Coffex Lounge alanında Jazz, Etnik, Latin müziğin önemli isimleri firmaların çeşitli lansmanları ve özel şovları Coffex İstanbul 2020’de katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.
 
 
İstanbul Coffex Fuarı'nda ülkemiz ve yurt dışından 35.000 ziyaretçi ağırlanması beklenmekte. Coffex İstanbul’u ziyaret etmek isteyenler günlük biletlerini 35 TL karşılığı karşılığı biletino.com dan satın alabilirler.
 
Yer : İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi
 
Tarih : 27 Şubat-01 Mart 2020
 
Salon : Rumeli
 
 
 
 
 
 
AVMtrend Haber : Türkan ÜLDES

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE