Perşembe, 28 Ekim 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Fuar & Organizasyon İstanbul

İş Ortakları ve Partnerleri İçin Sanal Fuar Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Güç yönetim şirketi Eaton, 11-22 Ekim tarihlerinde İş Ortakları ve Partnerleri için Türkiye’de Sanal Fuar Etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.

İş Ortakları ve Partnerleri İçin Sanal Fuar Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Sanal Fuar Etkinliği, Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan’ın 9:30’daki açılış konuşması ile başlayacak. 
 
Eaton düzenleyeceği bu sanal fuar ile, ziyaretçilerine insanların yaşamlarını iyileştirmek ve güç yönetimi teknolojileriyle çevreyi korumak için sunduğu ürün, çözüm ve teknolojiler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.
 
EMEA dijital etkinlik programı kapsamında Türkiye, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da gerçekleştirilecek etkinliklerden ilki Türkiye’de yapılacak. 
 
Katılımın ücretsiz olacağı etkinlikte ziyaretçiler sanal fuar alanında bulunan standları ziyaret ederek, mevcut ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri teknik makalelere, broşürlere, videolara ve eğitim kayıtlarına ulaşabilecekler.
 
Bu standlarda elektriksel güvenlik, güvenli tahliye, enerji verimliliği, IIOT gibi konuların yanı sıra Eaton’ın pazara yeni sunduğu 3S mini UPS ve Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarına ait kaynaklarda sunulacak.
 
 
Ayrıca her bir standta görev alacak mühendis ekibi, ziyaretçilerin soru ve ihtiyaçlarına cevap bulmalarına yardımcı olacaklar.
 
Sanal Fuar Alanında bulunan Kongre Salonu’nda Eaton uzman ekibi tarafından düzenlenecek webinarlarda günümüz trend konuları ele alınarak, Eaton’ın sunduğu çözümler anlatılacak.
 
Webinar sonlarında Toplantı Odasında düzenlenecek soru-cevap seanslarında katılımcılar ilgili konulardaki sorularını eğitmenlere yönlendirebilecekler.
 
Etkinlik Webinar Programı
 
11 Ekim 2021, Pazartesi - Konferans Salonu Programı
09:30
Açılış Konuşması - Eaton Elektrik Ülke Müdürü Yılmaz Özcan
10:00
Aşırı Gerilim Koruması – Alçak Gerilim Parafudrlar - Barış Akdoğan
11:00
Eaton ile Dijital Dönüşüm / easyE4 - Ulaş Cihangir
13:00
UPS Sistemlerinde Modülarite ve Ölçeklendirilebilirlik - Kerim Çelik
14:00 Elektrikli Araç Şarj İstasyonları - Artur Değirmenci
15:00
Kaçak (Artık) Akım Koruma Cihazları ve Seçim Kriterleri - Barış Akdoğan
16:00
UPS Sistemlerinde Güvenlik - Kerim Çelik
17:00 Güvenli ve Hızlı Tahliyenin Temelleri - Engin Apaydın
12 Ekim 2021, Salı - Konferans Salonu Programı
13:00
Eaton OG Hücre Çözümleri (Xiria and URING serisi) - Senemnur Dağlı
14:00 Eaton ile Dijital Dönüşüm / Smartwire-DT - Ulaş Cihangir
15:00 AG Pano Sistemlerinde Güvenlik - Zafer Budak
 
Katılımcılar, sanal fuar platformunda gezinirken yapacağı aktiviteler ile puan kazanarak Hazine Avı Yarışması kapsamında farklı sürpriz hediyeler kazanabilecekler.
 
Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Bilindiği üzere pandeminin etkisi ile uzun zamandır yüz yüze yaptığımız müşteri etkinliklerine ve müşteri ziyaretlerine ara verme durumunda kalmıştık.
 
Bu süreçte müşterilerimizle iletişimimizi kopartmamak, yeni trendler, yeni çözümler, yeni teknolojiler hakkında bilgi vermek adına birçok dijital etkinliğe imza attık.
 
Birçok webinar düzenledik ve bu webinarlarda bir araya geldik. Bunun son halkası olarak da 11–22 Ekim tarihleri arasında Eaton Sanal fuarını düzenliyoruz. Tüm İş ortaklarımızı ve partnerlerimizi etkiliğimize davet ediyoruz. “dedi.
 
Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız : Etkinlikler & Webinarlar (eaton.com)

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE