Pazar, 27 Eylül 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Bilişim & Teknoloji İstanbul

Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Korhan Erçin Getirildi

Türkiye'nin en büyük bulut tabanlı çağrı merkezi sağlayıcı şirketi AloTech'in Genel Müdür Yardımcılığı görevine Korhan Erçin getirildi.

Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Korhan Erçin Getirildi

350'den fazla müşterisi ve 14.000'den fazla kullanıcı sayısıyla Türkiye'deki en büyük bulut tabanlı çağrı merkezi altyapı sistemi olan AloTech'in Genel Müdür Yardımcılığı görevini Korhan Erçin üstlendi.

Erçin, şirketin proje, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yönetimi ve stratejilerinin geliştirilmesi alanlarında çalışmalarını yürütecek.  
 
Korhan Erçin Kimdir?

Eskişehir Fen Lisesi'nin ardından 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü'nden mezun olan Korhan Erçin, 3 ayrı girişimci firma ile kariyerine devam etti.

İlk çalıştığı yer olan Tepum'da Microsoft Ürün Yöneticisi olarak görevine başladı ve Microsoft Türkiye tarafından 2 yıl üst üste Türkiye kurumsal satış alanında “Yılın Satışçısı” seçildi.

Kariyerine yazılım sektörünün lider firmalarından Veripark'ta devam eden Erçin, Satış Müdürü olarak başladığı görevi yaklaşık 6 yıl devam ettirdi.

Ocak 2009 itibariyle yemeksepeti.com'da satış ekibinin başına geçti. 11 yıla yakın süren Yemeksepeti hikayesinde hem yurt dışında hem de yurt içinde büyüme ve yatırım süreçleri olmak üzere farklı projelere destek verdi. Erçin, Aralık 2019 itibariyle AloTech'in Ortağı ve Genel Müdür Yardımcısı oldu.
 
AloTech Genel Müdür Yardımcısı Korhan Erçin konuyla ilgili şunları söyledi: “Kariyerim boyunca girişimci şirketlerin büyümesi için çalıştım. AloTech'te de bu yaklaşımımı sürdürmeye devam edeceğim.

Yeni görevimde hep birlikte çalışarak büyük başarılara imza atacağız. Şu anda Türkiye'nin en büyük bulut tabanlı çağrı merkezi sağlayıcı şirketiyiz. Tüm AloTech ailesi olarak dünyanın en büyüğü olmayı hedefliyoruz.”

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE