Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
AVM Kayseri

Forum AVM'ler Londra’dan Ödülle Döndüler

Gümüş Kategori’de 3 ödül alan Multi Türkiye AVM’leri, 4 Onur Ödülü’nün de sahibi olarak iz bırakan bir performansa imza attı.

Forum AVM'ler Londra’dan Ödülle Döndüler

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri’nde, Multi’nin Türkiye portföyündeki AVM’lerine ödül yağdı. İşte 25 Eylül gecesi İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Multi Türkiye çatısı altındaki AVM’lerin kazandıkları ödüller ve kategorileri:

“Paylaşmayı Seviyorum” - Marmara Forum: Üst üste 3 yıldır ICSC’den ödüllerle dönen Marmara Forum, “Askıda Ne Var” platformu ile yaptığı işbirliği çerçevesinde tüm üniversite öğrencileri için askıya Marmara Forum’da kullanılabilecek yüzlerce hediye bıraktı. Ziyaretçiler de “paylaşmayı seviyorum” sloganıyla bu akımın parçası oldu.

“Forum Süper Lig” – Forum Trabzon, Forum Kayseri: Türk Futbol Liginin resmi yayın haklarına sahip Bein Medya ile işbirliği yapan Multi Türkiye, Forum Trabzon ve Forum Kayseri’deki müşterilerine belirli bir alışveriş karşılığı haftalık maç paketleri hediye ederek bir ilke imza attı.

“İndirim Treni” – Forum Gaziantep: Forum Gaziantep restore ederek satış istasyonuna dönüştürdüğü 1987 model vagonun içerisinde indirimli ve outlet ürünlerin satışını yaparak nostaljik motiflerle modern alışveriş kültürünü bir araya getirdi.

“AVM’leri Anneler Yönetirse” – Forum Erzurum, Forum Kayseri, Forum Magnesia, Forum Mersin, Forum Trabzon: Multi Türkiye, Anneler Günü’nde portföyündeki 5 AVM’nin yönetimini annelere bıraktı. AVM’nin çeşitli alanlarında karşılarında görevli anneleri bulan ziyaretçiler şaşkınlık dolu, unutulmaz anlar yaşadı.

“Zamanda Aşk Yolculuğu” – Marmara Forum: Marmara Forum AVM içine kurulan stüdyoda makyaj artistleri, kostüm ve aksesuarların yardımı ile çocukluğuna döndürülen veya yaşlandırılan ziyatetçiler, zamanda aşk yolculuğuna çıkarak sıradışı bir deneyim yaşadı.

“Bana Kitap Oku” – Forum Bornova: Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi ile işbirliği ile Forum Bornova’da kurulan Sesli Kitaplar Odası’na gelen ziyaretçiler, görme engelliler için kitap okuyarak unutulmaz bir projenin parçası oldu.

“Harcadıkça Kazan” – Gordion: Ziyaretçilerine inovatif yöntemlerle fırsatlar sunan Gordion AVM, oluşturduğu web platformu ve mobil aplikasyon sayesinde tüketicilere harcadıkça puan kazandıran sanal hediye kartı geliştirdi.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE