Cumartesi, 25 Eylül 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları İstanbul

Polonez'den Peynir ve Karabiberli Füme Sosis Lezzetleri

Polonez’in odun ateşinde fümelenmiş çeşitlerinden Dana Bratwurst ve Dana Frankfurter sosisler yeni lezzetlerle zenginleşti.

Polonez'den Peynir ve Karabiberli Füme Sosis Lezzetleri

Trakya eski kaşar ve karabiberle buluşan Polonez füme sosisler, farklı ve yeni lezzetler arayanlar için glutensiz etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Şarküteri et ürünlerinde birçok farklı ve yeni lezzeti sofralarla buluşturan Polonez, özgün bir tarife daha imza attı. Bildiğimiz geleneksel tatları farklı lezzetlerle harmanlayan Polonez’in yeni ürünleri; peynirli ve karabiberli füme sosisler.

Özellikle yeni tatları keşfetmeyi seven ve farklı şarküteri lezzetleri arayışında olanlar için hazırlanan Dana Frankfurter Peynirli & Karabiberli  Sosis ve Dana Bratwurst Peynirli Sosis raflardaki yerini aldı. 

Bildiğimiz sosislere meydan okuyan lezzet deneyimi

Sırrı, yüksek oranda et içeriğinde, doğal kılıflarında ve fümesinde saklı olan bu iki lezzet, Trakya eski kaşar peyniri ile eşsiz bir uyum yakalıyor.

Kendine özgü kokusu ve lezzetiyle Trakya yöresinin meşhur peyniri, Dana Bratwurst ve Dana Frankfurter sosislere farklı bir tat katıyor. Karabiberle zenginleştirilen Dana Frankfurter sosisler, acı sevenler için yepyeni bir lezzet sunuyor.

“Glutensiz” olarak üretilen bu iki yeni ürün, hem çölyak hastalarının hem de glüten tüketimine dikkat eden herkesin rahatlıkla tüketebileceği ürünlerden.

Ağaç talaşında gelen füme lezzeti

Dana Frankfurter ve Dana Bratwurst sosisler, meşe, kayın ve kiraz ağaçlarının talaşında fümeleniyor. Her iki lezzet de tadını daha iyi koruyan özel kolajen bağırsakta muhafaza ediliyor.

Soyulmadan tüketime uygun bu yöntem sayesinde, sosisler pişirildiğinde tüm lezzeti uzun süre içerisinde kalıyor.

 

 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE