Cuma, 23 Ağustos 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları İstanbul

İstanbul'da Ulaşım Araçları Moneylerle Bedava

İstanbulkart sahipleri hem alışverişte kazanıyor hem de Migros alışverişlerinden elde ettikleri Money’leri toplu ulaşım araçlarında kullanabiliyor.

İstanbul'da Ulaşım Araçları Moneylerle Bedava

Uygulama 06 Mayıs 2019 tarihinden itibaren İstanbul’daki Migros, Migros Jet ve 5M dahil olmak üzere 415 mağazada başladı. Bu yükleme ve alışveriş imkanı, BELBİM’e ait Mavi Kart, İndirimli Kart gibi tüm kartlar için geçerli.

İstanbulkart sahipleri, hiçbir ek bedel ödemeksizin, bir yandan alışverişlerinde Migros’un Money üyesi müşterilerine sağladığı indirimlerden faydalanırken, bir yandan da kartlarına Migros mağazalarından yükleme yaptırabiliyor.

Aynı zamanda Migros mağazalarında alışveriş yaparken kazandıkları Money’leri de İstanbulkart kullandıkları tüm toplu taşıma araçlarında (şehir hatları vapurları, İETT otobüsleri, Metrobüs, Metro, Tramvay) kullanabiliyor.

Migros mağazalarında yapılan İstanbulkart yüklemesi, Migros ile BELBİM arasında gerçekleştirilen teknik entegrasyon ile Migros kasalarından nakit ödeme ile gerçekleştiriliyor. İstanbulkart sahibi olmak isteyenler de herhangi bir komisyon ödemeksizin, İstanbulkart’ın kendi satış fiyatı olan 6 TL karşılığında İstanbul’daki tüm Migros, Migros Jet ve 5M mağazalarından bu kartı satın alabiliyor.

Money üyesi olmayan İstanbulkart kullanıcılarının, ilk alışverişlerinden itibaren İstanbulkart’larını okutarak Money indirimlerinden faydalanmaya başlayabildiğini ifade eden Migros Ticaret A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu, “Money üyelik sürecinde olduğu gibi, ilk alışverişlerini takip eden 1 ay içerisinde İstanbulkart’ını Money programına kaydettiren müşterilerimiz, alışverişlerinden Money de kazanabilecek. Dileyen müşterilerimiz kasalarımızdan talimat vererek kazandıkları Money’lerini İstanbulkart’a TL olarak aktarıp ücretsiz yolculuğun keyfini çıkarabilir” dedi.

Migros’un inovatif bir hizmete daha imza atarak müşterilerine yepyeni bir kolaylık sağladığını belirten Rodoslu, “BELBİM ile yaptığımız iş birliği sayesinde İstanbullu müşterilerimizin bütçelerine sağladığımız katkıyı mağazalarımızın dışına taşıyoruz.

Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz projeyle, İstanbul’da bulunan müşterilerimizin toplu ulaşım araçlarını ücretsiz olarak kullanmalarını ve Migros’un kolay ve kazançlı alışveriş imkanlarından faydalanmalarını sağlayacağız. Bugün sayıları 11,5 milyona ulaşan aktif Money kart sahibi müşterimizin 3 buçuk milyonu İstanbul’da bulunuyor.

Tüm İstanbulkart sahibi Money üyelerimizin kart eşleştirmesi yapmasını ve sağlayacağı avantajlardan yararlanmasını bekliyoruz. Dolayısıyla tüm İstanbulluların cüzdanlarındaki İstanbulkart’lara aynı zamanda Money kart özelliği sağlamış oluyoruz.

Müşterilerimiz ayrıca 300 TL’ye kadar olan alışverişlerinde, ödeme tipi olarak herhangi bir banka kartı veya ön ödemeli kart gibi İstanbulkart’ı kullanabiliyorlar. Migros kasalarında bir ödeme aracı haline dönüşen İstanbulkart ile birlikte, Migros’un sunduğu imkanlar ve avantajlardan daha fazla İstanbullu’nun yararlanmasını bekliyoruz” dedi.

Rodoslu, ilk etapta İstanbul’da başlattıkları bu uygulamayı diğer illerimize de yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE