Çarşamba, 28 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları Amasya

CarrefourSA Güvencesiyle Uluslararası Standartlarda “Carrefour Baby” Bebek Bezi

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 500 farklı çeşidin yer aldığı Carrefour markalı ürün yelpazesine bebek bezini de ekledi.

CarrefourSA Güvencesiyle Uluslararası Standartlarda “Carrefour Baby” Bebek Bezi

 
Normal ve hassas ciltlere sahip bebekler için dermatolojik açıdan test edilen ve yumuşak iç yüzeyi ile bebeklerin cildine hassas bir dokunuş sağlayan Carrefour Baby, emici tüpleriyle sıvıyı eşit bir şekilde dağıtarak emip bebeğe cildi kuru kalırken rahat bir şekilde hareket etme
özgürlüğü sunuyor.
 
CarrefourSA Güvencesiyle, BPA ve Paraben İçermez
 
Bebekler için 2, 3, 4, 5 ve 6 numaralarda sunulan Carrefour Baby bebek bezi, uluslararası standartlar çerçevesinde CarrefourSA tarafından denetlenen tesislerde hijyenik bir ortamda üretilip mikrobiyolojik olarak test edildi.
 
BPA ve Paraben içermeyen Carrefour Baby, esnek yan bantları ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir şekilde kullanılabilirken cırt cırtlı bantları pudra, krem ve yağdan etkilenmeyerek açma – kapama verimliliği de sağlıyor.
 
 
Hesaplı ve Kaliteli
 
Türkiye’de ilk özmarkalı ürünleri geliştiren, hatta müşterilerine organik özmarkalı ürünü ilk sunan marka olan CarrefourSA, bu ürünler reyonlara çıkmadan önce tedarikçilerini uluslararası geçerli kriterler çerçevesinde seçiyor.
 
Bu tedarikçilerin ürünleri, akredite laboratuvarlarda analiz ediliyor. Sonrasında ürünler, merkez depolarda fiziksel, kimyasal ve
duyusal testlere tabi tutuluyor.
 
Özellikle Carrefour marka gıda ürünleri gıda mühendisleri ve veteriner hekimler tarafından kontrol edilip, soğuk zincire ihtiyaç duyulanları bu zincir kırılmadan reyonlara ulaştırılıyor. Carrefour markalı ürünler, hesaplı ve kaliteli oluşuyla tercih ediliyor.
 
Carrefour Baby’nin numaralara göre kilogram aralığı ve bez adedi bilgileri şöyle;
 
 
2 numara; 3 – 6 kg, 60 adet
3 numara; 4 – 9 kg, 50 adet
4 numara; 7 – 14 kg, 44 adet
5 numara; 11 – 18 kg, 32 adet
6 numara; 15 – 27 kg, 28 adet

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE