Perşembe, 29 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Zincir Market Grupları Manisa

Bir Yük Asansörüne Sığabilecek Kadar Kompakt …

1 ton taşıma kapasitesine sahip Yeni E10, kompakt tasarımı ile günlük intralojistik ihtiyaçlarınıza çok yönlü çözüm önerebilen ve bir yük asansörüne sığabilecek kadar kompakt…

Bir Yük Asansörüne Sığabilecek Kadar Kompakt …

Hemen hemen her endüstride, dar, kısa ve aynı zamanda bir yük asansörüne sığabilecek kadar kompakt bir ekipman gerekebilmektedir. Bu özellikleriyle Linde’nin akülü forklift ailesinin bir ton taşıma kapasitesine sahip yeni üyesi E10 işletmelerin lojistik operasyonları için çok uygun bir çözüm.

Bir europalet’in genişliğinden biraz daha büyük olan ölçüsü ile E10, 1.317mm dönüş yarı çapıyla, en dar alanlarda bile keskin manevra kabiliyetiyle, Kurşun-Asit veya Li-Ion alternatif enerji çözümleriyle müşterinin beklentilerini fazlasıyla yerine getirebilmektedir.

Yeni E10 ile işletmenizde güvenilir intralojistik operasyonları…

Yeni E10, kısa mesafe yürüyüşleri için tasarlandığından koltuk bulunmaz fakat ergonomik bel desteği bulunur. Bu sayede operatör uzun vardiyalar sırasında yorulmadan ekipmanı kullanabilmekte.

Operatör ekipmana her iki yandan da binebilmekte ve operasyon boyunca neredeyse ayağını hiç ekipman platformundan kaldırmaz. Virajlarda ve asansörün serbest kaldırma esnasında otomatik hız kesme opsiyonu ve operatörün ayağının altında bulunan emniyet şalteri vasıtasıyla ekipman sadece operatör kabin içerisindeyken hareket edebiliyor. Bu özellik gerek ekipman gerekse operatörün güvenliğini sağlıyor.

Ergonomi, sürüş emniyeti ve konforu ile yakından ilintilidir

Operatör kabini, konfordan ödün vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik olarak düzenlenmiş operatör kabini kompakt tepe koruma destekleri, asansör profilleri, maksimum hareket alanı sayesinde operatörün yükü mükemmel olarak görmesine olanak veriyor.

Operatörün üzerinde bulunduğu platform, operatörün konforu için zeminden gelen darbeleri emerek, daha yumuşak bir sürüş sağlıyor. Operasyon nedeniyle geri manevranın yoğun olduğu durumlarda, ekstra bir kontrol kolu opsiyonel olarak verilebilmekte.

Buna ek olarak, operatörün ekipmanı uzun saatler boyunca daha rahat kullanabilmesi için sağ kolu için geniş kol yaslama desteği mevcut.

Opsiyonel ve güvenlik ekipmanları

Yeni E10, müşterinin işletme ihtiyaçlarına daha uygun hale getirilebilmesi için birçok opsiyonel ve güvenlik ekipmanlarıyla gelmekte.

Opsiyonel ekipmanları şu şekilde sıralayabiliriz: operatörün tepe görüşünü kolaylaştıran ve ekipmanın üzerine düşme olasılığı olan objelerden koruyan cam tavan, buna ek olarak yaklaşan ekipmanların daha iyi algılanabilmesi için ekipmanlara daha iyi görünürlük

sağlayan, ve yayaları uyaran sürüş yolu uyarı sistemi: Linde BlueSpot™ ve işletmede çalışan yayaları potansiyel tehlikelere karşı zemine yansıyan görselle uyaran Linde Truck Spot™.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE