Çarşamba, 26 Haziran 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Yerel Marketler Giresun

Apaydın Market Büyüyor

Apaydın Marketler Grubu, Giresun'daki Gedikkaya şubesini Gedikkkaya Mah. Nihat Bey Cad. No:12 Giresun’da hizmete açtı.

Apaydın Market Büyüyor

Apaydın Market’in açılış gününe özel olarak bazı ürünlerde özel fiyat uygulaması yapıldı. Açılışa, AK Parti Milletvekili Sabri Öztürk, CHP Milletvekili Necati Tığlı, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Karadeniz Perder Başkanı Osman Kalafat, PERDER üyelerinden, Afta Market, Azderler gıda ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan Hikmet Apaydın; “Bizler bizim gibi düşünenler, Giresun için yola çıkmış insanlarız. 64 yıl önce rahmetli dedemiz Hacı Mustafa Apaydın’ın Pazar tezgâhında temelini attığı, ticari hayatımızda bugün ikinci ve üçüncü kuşak olarak yer almaktayız.

Sevdamız, bu şehre daha iyi nasıl hizmet ederiz üzerine oldu. 2002 yılında aldığımız ortak karar ile ilk marketimizi açarak yola çıktık. Bugün yedinci şubemizi açmanın onur ve gururunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Giresun halkına ve katılan davetlilere de teşekkür eden Apaydın, çıktığımız bu yolda Allah bizlere güç ve kuvvet vermesini temenni ediyorum diyerek konuşmasını tamamladı.

Milletvekili Necati Tığlı, “Bugün Apaydın ailesinin özel bir günü gerçekten Giresun’daki iş yaşamında ticari hayatlarında başarıdan başarıya koşan bir aile, önemli bir marka Giresun için. Özellikle serbest piyasa ekonomisi içerisinde ülkemizin refah seviyesi çok yükseliyor.

Ancak buna bağlı olarak da küresel sermayenin zincir marketleri yerel marketler üzerinde tehdit oluşturuyor. Bu da çağın önemli bir unsuru. Hepimiz Giresun’u seviyoruz. Giresun’a istihdam, iş ve emek yaratarak bir şeyler ortaya koymak takdire şayan bir şey. Rabbim yollarını açık etsin, başarılar diliyorum Apaydın ailesine” dedi.

Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu “Genç kardeşimizin şehrimize kazandırdığı bir tesisin açılışını gerçekleştiriyoruz. Güzel bir günde inşallah şehrimize bu tür hizmetlerin daha büyüklerini kazandırarak genç kardeşlerimize örnek olmasını dileğiyle çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bereketli bol kazançlar temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Belediye Başkan Kerim Aksu “17 yıllık marketleşmede bugün 7nci şubenin açılışını yapıyoruz. Hem gıda konusunda yerel market olayı şehrimize kaliteyi getirmiştir. Ben emeği geçen Apaydın ailesini ve Hikmet kardeşimi tebrik ediyorum. İnşallah daha büyük işler yapacaklar bu şehrin çocukları daha büyüklerini hak ediyor.” dedi.

Yeni market, 600 m2 alanda iki kasa 18 personeli ile Giresun halkına hizmet vermektedir.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE