Salı, 28 Eylül 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları Ankara

Terra Pizza Ankara'daki İlk Şubesini Açtı

Terra Pizza, taptaze lezzetlerini ilk kez Ankara'lılar ile buluşturuyor.

Terra Pizza Ankara'daki İlk Şubesini Açtı

“Gel Beraber Olsun” sloganıyla pizzaseverleri bir pizzanın etrafında buluşmaya davet eden Türkiye'nin ilk zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, lezzet dolu menüsüyle ilk kez Ankara'lılar ile buluşuyor.

Lezzeti, kalitesi ve hizmet anlayışıyla Türkiye çapında pizzaseverlerin gönlünde taht kuran Terra Pizza, her zamankinden daha farklı bir konsept ile ANKAmall AVM'de enfes lezzetleri ve yeni şubesiyle fark yaratıyor.

Türkiye'nin büyük pizza zincirlerinden biri olarak, 120’yi aşkın şubesinde misafirlerini ağırlayan Terra Pizza, restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Türkiye’deki pizzaseverleri birçok ilkle tanıştıran Terra Pizza, lokal tatların yer aldığı menüsünü Ankara'lılar ile buluşturmak üzere, Ankara'daki  ilk şubesini ANKAmall AVM'de açtı.

Alışılagelmiş Terra Pizza restoranlarından daha farklı bir konsept ile ilerleyen yeni restoran, Ankara'lı pizzaseverlerin kalbini fethedecek.

Türkiye'nin büyük pizza zincirlerinden biri olarak, 120’yi aşkın şubesinde misafirlerini ağırlayan Terra Pizza, restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Keyifli anların lezzet ortağı Terra Pizza, Ankara'daki ilk şubesinde sadeleştirilmiş menüsü, pizza servisi ve önerisi, restoran dizaynı, şeffaf mutfağı ve yeni tabelasıyla farklı konsept anlayışını lezzet tutkunlarına sunuyor.

Ankara'lı misafirlerin damak tatlarına uygun olarak pizzaların üzerine soslar (ketçap, mayonez, acı sos, ranch vb.) sıkılması tavsiye ediliyor. Ankara'lı pizzaseverler aradıkları eşsiz lezzetleri ANKAmall'daki Terra Pizza şubesinde buluyor.

Terra Pizza’nın Ankara'daki ilk restoranı iç dizaynı ile de dikkatleri çekiyor. Terra Pizza'nın taptaze lezzetlerini tercih eden misafirler hem restoranın içini hem de AVM'nin ortak alanını kullanabiliyorlar.

Hijyen anlayışını şeffaf bir şekilde paylaşan Terra Pizza'da pizzaların yapımı misafirler tarafından, mutfak ve salon arasındaki cam paravan sayesinde görülebiliyor.

Yeni tabelası ve tamamen farklı konseptiyle Terra Pizza, Ankara'nın en iyi AVM'lerinden biri olan ANKAmall'da bulunan ilk şubesiyle lezzet tutkunlarının yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.

 
Terra Pizza ve ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.terrapizza.com.tr/
adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE