Çarşamba, 29 Kasım 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Mekanları Edirne

Tchibo'dan Mevsimlik Keşifler

70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzeti sunan Tchibo, özel geliştirdiği “Tchibo Original” lezzetlerinin öne çıktığı sonbahar ve kış menüsü ile yaklaşan soğuk havaları enfes bir şekilde karşılıyor.

Tchibo'dan Mevsimlik Keşifler

Kahve uzmanı Tchibo, döneme özel geliştirdiği Tchibo damgalı kahveleri ve mevsimi simgeleyen tatları modern dokunuşlarla çeşitlendirdiği klasik içecekleri derlediği sonbahar ile kış aylarına özel menüsüyle lezzet severleri keyifli bir mevsimlik keşfe davet ediyor.

Tchibo “Original” lezzetleri

Tchibo “Original” serisinde kahveseverleri birbirinden farklı dört yeni lezzet bekliyor. Yoğun çikolata ve nanenin eşsiz uyumu ile damakta dengeli bir tat bırakan Choco Mint Frappe, soğuk kahve klasiği frappeye yeni bir esinti getiriyor.

Zencefil, bal ile tarçının buluşmasından doğan tam bir kış kahvesi Ginger Winter Coffee, soğuk havalarda içinizi ısıtacak.

Sıcak çikolata ile acı biberin birlikteliğinden doğan bambaşka bir deneyim sunan Choco Fire ise Türkiye’de bir ilk.

Sadece kış mevsimi değil her mevsimin favorisi olmaya aday Shake Shake Dream de yoğun çilek aroması ve marshmallow eşliğiyle enfes bir milkshake.

Kış aylarında benzersiz tatları damaklara taşımayı bekleyen Tchibo “Original” içecekleri, özel geliştirilmiş Tchibo kremasıyla da hem damaklara hem de göze hitap edecek.

Kış aylarına özel

Yoğun baharat aromasıyla soğuk havaların vazgeçilmezi Chai Tea Latte, karamelize fındık aromalı Toffee Nut Latte ve tezat tatların uyumundan doğan Salted Caramel Latte, özellikle latte severleri nefis bir kahve keyfine davet ediyor.

Soğuk havaların gelişiyle sıkça tercih edilen, yumuşak içimli enfes bir kış klasiği Sahlep ve hem sahlep hem de kahve keyfinden vazgeçemeyenler için Salve içinizi ısıtacak.

Tchibo, enfes içecekleriyle her yudumda benzersiz bir lezzet serüvenine davet eden sonbahar &kış mevsimlik keşifler menüsünü deneyimlemeniz için sizleri bekliyor.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE