Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Mekanları İstanbul

Tchibo Şimdi de Tuzla Port AVM'de

Mağazacılık ve kahve alanındaki yatırımlarını artırarak büyümesine devam eden Tchibo, Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Tuzla’da mağazasını açarak 12 şehirde 51 mağazaya ulaştı.

Tchibo Şimdi de Tuzla Port AVM'de

Tuzla Port AVM’de konumlanan yeni Tchibo mağazası; hem keyifli bir kahve molası vermek isteyenlerin lezzet durağı hem de haftalık olarak yenilenen temalarıyla keyifli alışverişin adresi olmaya hazır.

Benzersiz iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, mağaza yatırımlarıyla Türkiye’deki büyümesine devam ediyor.

Tchibo, İstanbul’daki yeni mağazasını Tuzla sahilinin gözde alışveriş merkezi Tuzla Port AVM’de açtı.

Kahve keyfini merkezine alan şık ve konforlu dekorasyonuyla dikkat çeken yeni Tchibo mağazası; ön terası başta olmak üzere geniş
oturma alanlarıyla hem bir kafe alanı hem de çalışma ortamı olarak kullanılabiliyor.

Kahve tutkunlarını gerçek kahve lezzetiyle buluşturmanın yanında mağaza; spor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenen temalarındaki geniş ürün gamıyla Tchibo severlerin her ihtiyacı için hizmet verecek.

“Tchibo severlerin olduğu her yerde bulunmak için çalışıyoruz”

Tchibo Türkiye Mağazalar Direktörü Erman Tutkun, “Benzersiz perakendecilik anlayışımızla Türkiye’de çok beğeniliyor ve yoğun talep görüyoruz.

75 yıllık kahve uzmanlığımız, her hafta yenilenen temalarımız, mağazalarımızdaki lezzetli yiyecek ve içeceklerden oluşan kafe
alanımızla sektörde fark yaratırken müşterilerimize hayatın sıradan anlarına keyif katan, kaliteli deneyimler sunuyoruz.

Müşterilerimizin olduğu her yerde bulunmak hedefimiz kapsamında 12 ilde 51 mağazamız ile hizmet veriyoruz ve bugün de Tuzla’daki ilk mağazamızda Tchibo severlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her zaman olduğu gibi, mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeyi, müşterilerimize gerçek kahve ve keyifli alışveriş tecrübesini yaşatmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE