Cumartesi, 10 Haziran 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Mekanları Ankara

Starbucks'ta Baharın Her Yudumu Rengarenk!

Starbucks, her sene olduğu gibi bu ilkbaharda da döneme özel soğuk içecekleriyle misafirlerini ferahlatan bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Starbucks'ta Baharın Her Yudumu Rengarenk!

Geçen sene ilk defa misafirlerle buluşan ve çok sevilen Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso ve Iced White Mocha Oat Shaken Espresso içecekleri, bu yıl 22 Nisan’a özel yeniden kullanılabilir bardak hediyeli!

“Blue Raspberry Cloud Frappuccino ise deneyenleri bulutların üzerinde hissettiriyor.”

Starbucks Signature® Espresso’nun eşsiz lezzetinin esmer şeker şurubu ve buz ile karışımından oluşan Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso, unutulmaz bir lezzet şöleni için yulaf sütüyle tamamlanıyor.

Starbucks Signature® Espresso, beyaz çikolata sosu ve buz karışımından ortaya çıkan Iced White Mocha Oat Shaken Espresso ise yulaf sütüyle yapılan son dokunuş ile soğuk kahve deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor!

Dönemsel lezzetleri ile baharın enerjisini mağazalarında hissettirmeye başlayan Starbucks; 22 Nisan’da bu iki içeceği Grande boy tercih eden misafirlerine, stoklarla sınırlı özel tasarımlı yeniden kullanılabilir bardak hediye edecek!

Lezzete olan hassasiyetini çevreye de gösteren marka, içeceklerinin yanında sunacağı bardak hediyesi ile yeniden kullanımın önemine dikkat çekmeyi hedefliyor.

22 Nisan’da içeceğinin yanında bardak hediyesini alan misafirler, daha sonraki alışverişlerinde içeceğini yeniden kullanılabilir bardak ile alarak, ödemesini mobil uygulama üzerinden yaptıklarında +1 yıldız kampanyasından yararlanarak ikram içecekleri için daha hızlı yıldız biriktirebilecek!

Gökyüzü renkleriyle Frappuccino

Starbucks’ın yeniden kullanılabilir bardaklarının yanı sıra, bahara özel bir başka yeniliği ise; Blue Raspberry Cloud Frappuccino. Tatlı mavi ahududu aroması ve çırpılmış krema ile yapılan, üzerine çırpılmış krema eklenerek mavi şeker serpilen, süt bazlı Frappuccino hem görüntüsü hem de tadıyla deneyenleri bulutların üzerine çıkaracak!

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE