Cumartesi, 10 Haziran 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Mekanları Denizli

Little Caesars 2023 Yılının İlk Üç Ayında Üç Şube Açılışı Yaptı

Little Caesars’ın Türkiye operasyonu zor ekonomik koşullara rağmen hız kesmeden büyüyor. 2022 yılını Türkiye’nin 17 kentinde 112 satış noktası ve şube adedi bazında satışlarda toplam yüzde 69 büyüme ile tamamlayan Little Caesars’ın hedefi yıl sonuna kadar 15 yeni şube.

Little Caesars 2023 Yılının İlk Üç Ayında Üç Şube Açılışı Yaptı

Eskişehir Emek, Kocaeli Gebze ve Denizli şubeleriyle birlikte franchise sayısını 115’e çıkaran markanın hedefi 2023 yılında toplam 15 şubeyi tüketicilerle buluşturmak.

2023 yılına tüm olumsuz koşullara rağmen başarılı bir başlangıç yaptıklarını söyleyen Çelebi Gıda A.Ş. ve Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, iş süreçlerinin teknolojinin desteğiyle optimize edildiğini ve bu optimizasyonun verimlilik artışı sağladığını belirtti.

2023 yılının başta deprem felaketi olmak üzere sıradışı zorluklar barındırdığını ifade eden Arıduru, “Öncelikle deprem bölgesinin inşası olmak üzere ülkemizin yeniden toparlanma döneminde ekonomik fayda üretmeye kritik düzeyde ihtiyacı var.

Fayda üreterek ilerliyoruz ve bu dönemi paydaşlarımızla birlikte büyüyerek geçirmek için gerekli adımları atıyoruz.

Deprem bölgesindeki şubelerimizin bir kısmı faaliyetlerine başladılar; kalan kısmı da ay sonuna kadar başlamış olacak.

Ayrıca yeni açtığımız Eskişehir Emek, Kocaeli Gebze ve Denizli şubeleri bulundukları lokasyonlarda büyük başarı kazanacaklar.

Yatırımcı görüşmelerimiz hız kesmeden devam ediyor. 2023 yılının sonunda toplam 15 şube açmış olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Banu Arıduru, Little Caesars Türkiye’nin her şey dahil, şube açma yatırım maliyetinin; anahtar teslim 2 milyon 100 bin TL + KDV olduğunu ve işletmecilerin yatırımlarını yaklaşık 36-42 ay arasında geri aldıklarını belirtti.

Arıduru, “Little Caesars olarak yüzde 80 oranında franchise operasyonu yürütüyoruz.

Hiçbir sektör bilgisi olmadan şirketimize başvuran franchiseelerimize; 24 günlük uygulamalı eğitimlerin yanı sıra; operasyon yönetimi, pazarlama, stok yönetimi ve takibi, satış geliştirme, müşteri memnuniyeti, işe alma ve insan kaynağı yönetimi gibi konularda sınıf eğitimleri veriyoruz.

Şube yerinin bulunmasından, inşaata, açılış sürecindeki desteklerden, tüm çalışma süresi boyunca kendilerine atanan bölge müdürü ve operasyon müdürü aracılığı ile verilen yönetim danışmanlığına kadar pek çok destek veriyoruz” dedi.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE