Çarşamba, 29 Kasım 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Mekanları İstanbul

Inari Omakase Kuruçeşme Şubesi Yenilendi

“İstanbul'un seçkin Japon restoranlarından Inari Omakase'nin Kuruçeşme şubesi gerçekleştirilen tadilatın ardından yenilenen atmosferi ve mekân düzenlemesiyle kapılarını tekrar açtı.”

Inari Omakase Kuruçeşme Şubesi Yenilendi

2012 yılında ilk kez Kuruçeşme'de hizmete giren Inari Omakase, Vadi İstanbul ve Etiler Piku şubeleri ile birlikte her bir lokasyonda kendine has bir atmosfer ve kitle çekiyor.

Tamamlanan tadilatın ardından, Kuruçeşme şubesi şimdi daha da özel bir atmosferle misafirlerini karşılamak için hazır.

Kuruçeşme'nin Lezzet İkonu Yenilendi

Inari Omakase, Japon mutfağı ve yaşam tarzını modern bir yorumla sunmaya devam ediyor.

Sürekli güncellenen menüsüyle misafirlerine farklı deneyimler sunan restoran, Inari markasının özünü koruyarak yenilikçi bir atmosfer yarattığı Kuruçeşme şubesinde dinamik bir müşteri kitlesine hizmet veriyor.

Eğlenceli ve enerjik bir deneyimin de sunulduğu Inari Omakase Kuruçeşme'ye, tadilatın tamamlanmasıyla birlikte yeni bir bar ve oturma alanları eklendi.

Japon estetiğinin daha da ön plana çıktığı bu yeni alanda, ziyaretçiler için daha geniş ve konforlu oturma imkânları sunuluyor.

Restoranın yenilenen atmosferi, sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda işlevsellik açısından da fark yaratıyor.

Yeni oturma düzeni ve bar alanı, daha dinamik ve etkileşimli bir deneyim sunarken misafirleri için ideal bir sosyal alan oluşturuyor.

Kuruçeşme’deki ilk günkü heyecan ve kalite anlayışı, şimdi yeni atmosferiyle birleşerek misafirlerini eşsiz bir deneyim sunmak için 19 Ekim 2023 itibarıyla kapılarını yeniden açtı.

Kuruçeşme'nin eğlenceli enerjesini, nefis Asya lezzetleri ile harmanlayan Inari Omakase, kalite ve hizmet anlayışını sürdürerek yeni dönemde de misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE