Çarşamba, 27 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları Bursa

Döner Lezzetiyle Şimdi Umman'da

Bereket Döner, Umman'da ilk Türk döner restoranını açtı.

Döner Lezzetiyle Şimdi Umman'da

Umman'ın Maskat kentinde 130 metrekare büyüklüğündeki yeni restoranı, Bereket Döner'in Ortadoğu açılımında en önemli merhale olarak görülüyor. Türkiye'de yetişen 15 deneyimli personelin çalışacağı Maskat restoranı bu ülkede öncü bir yatırım modeli olarak görünüyor.

Bereket Döner CEO'su Muhammet Nezif Emek Suudi Arabistan şubelerinin ardından Körfez'in en güçlü ülkelerinden olan Umman’da kurumsal manada açılan ilk Türk restoranını faaliyete aldıklarını belirterek şu bilgileri verdi: “Maskat (Muscat) Umman Sultanlığı'nın başkenti.

Yaklaşık 1 milyon 200 bin nüfusa sahip Maskat Bereket Döner'in ilk şubesi ile birlikte Türk Döneri ile tanıştı. Bölgede yeni şube hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Umman Maskat şubemizin tüm ürünleri Türkiye'den ihraç edilmektedir" dedi.

Ortadoğu yatırımlarına Bereket Döner'in uzun süredir büyük önem verdiğini belirten Emek şunları söyledi: “Ortadoğu yatırımlarının en önemli merkezi Suudi Arabistan oldu.

Burada ikisi Durak olmak üzere beş yeni şubemizin açılış hazırlıkları devam ediyor. Taif'in merkezinde kurulan restoranımızın ardından bölgede ikinci olarak Bereket Döner Durak, Abha'da açılış hazırlığı devam eden 2 yeni şubemiz ve Riyad’da bir şube bir durak için çalışmalar son aşamaya geldi.

Abha 102 ve 80 metrekare büyüklüğündeki iki şubemizin ürün ihtiyacını Suudi Arabistan'da kurulu olan danışmanlığını yaptığımız tesislerden karşılanacak. Abha şubelerimizde çalışacak toplam 16 personelin eğitimi Bereket Döner tarafından yapılacak.

Suudi Arabistan sadece restoran işletmeciliği açısından değil, bölgedeki diğer ülkelere yapılacak yatırımların üretim ve lojistik üssü olması açısından bizim için son derece önemli bir bölgedir” dedi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE