Çarşamba, 26 Haziran 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Yeme & İçme Alanları Antalya

Antalya’da Yeni Yatırımcılarla İş Birliğine Hazır

Türkiye’nin 37 ilinde ve yurt dışında 95 şubeye ulaşan Bursa Kebap Evi; 2019’da hedefine Antalya’yı koydu.

Antalya’da Yeni Yatırımcılarla İş Birliğine Hazır

Başarılı franchise yapılanması ile kısa sürede Antalyalı yatırımcıların güvenini kazanarak büyüyen ve Alanya, Serik, Kepez ilçelerinde 3 şubesi ile bulunan marka Mall Of Antalya Alışveriş Merkezi’ndeki şubesinde basın ile bir araya gelerek Antalya’ya yönelik yatırım planlarını anlattı.

Antalya’da 3 olan şube sayısını 10’a çıkartarak büyümeyi hedefleyen restoran zinciri; kendi işinin sahibi olmak ve yüksek gelir getirisi ile Türkiye’nin turizm cennetine yatırım yapmak isteyen yatırımcılara isim hakkı ve royalty bedelinde %50 indirim yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı “Ekonomik çalkantıların olduğu dönemde bile yara almadan büyümeye devam ettik ve Türkiye’nin hızlı büyüyen restoran zinciri olmayı başardık. Antalya’da ilk şubemizi Mall of Antalya’da açtık, Land Of Legends ve Alanya şubeleriyle büyümeye devam ettik.

Buranın yatırım potansiyeli çok güçlü ve yatırımcının yüzü hep gülüyor. Biz de marka olarak şubelerimizle büyüyor ve bu yatırım potansiyelinden pay almak isteyen iş ortaklarımız için talepleri değerlendiriyoruz.

Buraya yönelik yatırım çalışmalarımıza hız kattık. Şimdi yatırımcımızı bekliyoruz.” ifadeleriyle yatırım planları yapan girişimcilere yeşil ışık yaktı.

Franchise ve royalty bedelinde %50 indirim!

Marka, 150.000 TL olan isim hakkını 75.000 TL’ye yüzde 4 olan royalty bedelini de bir yıl süre ile yüzde 2’ye indirerek yatırımcılarına karlı bir başlangıç yapma imkanı sunuyor.

Yatırımcı yüzde 15’e varan kar marjı ile 24-36 ay arasında yatırımını finanse edebiliyor. 2018’de 40 milyondan fazla yabancı turistin geldiği Türkiye’de Antalya neredeyse yabancı turistin yarısını kendine çekti ve sezonu rekor sayı ile kapattı.

13 milyon yabancı turisti ağırlayan şehir, yerli turistlerin akınlarıyla da patlama yaşadı ve bu yıl 20 milyondan fazla turisti ağırlamaya hazırlanıyor.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE