Pazartesi, 01 Haziran 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Gayrimenkul Yatırım & İnşaat İstanbul

RE360 Konferansı Sektöre Işık Tutacak

Gayrimenkul sektörüne yön veren tüm paydaşlara sektörün üst düzey yöneticileri bir araya getiren RE360, 3. yılında 10-11 Aralık 2019 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.

RE360 Konferansı Sektöre Işık Tutacak

Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer, Türkiye’de farklı varlık tiplerinde gerçekleştirilen projeleri keşfetmek, sektör trendleri ve inovasyon alanında bilgilenmek, yeni pazar ve teknolojik trendler hakkında bilgi sahibi olmak ve kamu temsilcileri ile ortak bir platformda buluşmak amacıyla düzenlenen Konferans’ın, MIPIM Türkiye için bir ön platform olduğunu söyledi.

DEİK’in bu sene ana destekçi kuruluş olduğunu belirten Yonca Aközer, “RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nda göze çarpan en sıcak gelişme ise dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM’in stratejik olarak katılacak olması.

Uluslararası katılım sağlama hedefi ile global bir organizasyon olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, geçen sene de olduğu gibi, RE360’ın ikinci gününde gerçekleştirdiği gala kokteyli ile tüm katılımcıları bir araya getiriyor” dedikten sonra şu bilgileri verdi:

“10 – 11 Aralık’ta gerçekleştireceğimiz büyük buluşmada, 22 oturumda 30 ‘dan fazla konuşmacı yer alırken, Dünya’da Paranın Haritası, Pozitif Yönetim ve İtibar, Ekonomi, Türkiye’ye Yatırım, Ülke ve Şehir Bazlı Karşılıklı Yatırım Fırsatları, PropTech, 2030 Kentsel Gelişme Konsepti Berlin, Bir Yeri Görülmeye Değer Yapan Nedir?, Kamu ve Özel Sektör Gündemi, Turizmin Yükselişi, Tüketicinin Karşılanmamış Beklentileri konularını ele alınacak.

Yurtdışından da katılım sağlanacak. Yurt dışından sektörün önemli oyuncuları oturumlarla kilit bilgiler aktaracak. MIPIM’in de desteğini almamız bu konuda bize çok yardımcı oldu.

RE360’ın global bir etkinlik olması hedefiyle çıktığımız bu yolda, MIPIM de uluslararası alanda tanıtım çalışmalarımıza büyük bir katkıda bulunuyor. Bununla birlikte ana destekçi kuruluşumuz olan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in de desteğiyle uluslararası katılımcıları RE360’a davet ediyoruz.”

 
 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE