Pazar, 05 Temmuz 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Gayrimenkul Yatırım & İnşaat İstanbul

Hastane Kaynaklı Enfeksiyonları Azaltmaya Yardımcı Çözümler

Dünyanın lider banyo çözümleri sağlayıcılarından Ideal Standard, stil ve teknolojiyi birleştirerek enfeksiyon kontrolü yaratıyor.

Hastane Kaynaklı Enfeksiyonları Azaltmaya Yardımcı Çözümler

Banyo çözümleri şirketi Ideal Standard, COVID-19'un sunduğu zorluğa hız verdi.

Şirket, hastane kaynaklı enfeksiyonların maruz kaldığı riskleri en aza indiren ve mikropların yayılmasını önleyen ürünler geliştirmek için on yıllar boyunca bilim adamları ve uzmanlarla birlikte çalışmıştı.

Bunlar sağlık hizmeti ortamları için mevcut olan üç yeni üründür.

Markwik21 +:

Markwik 21+ serisindeki mikserler (yukarıda resmedilmiştir), bakteri transferini önleyen eller serbest çalışma özelliğine sahiptir ve neredeyse tamamen polimer içermez.

Bunun yerine Pseudomonas enfeksiyonu ve diğer büyüme olasılığını azaltan cam, pirinç ve antimikrobiyal bakır bileşenler içerirler.

Otomatik yıkama teknolojisi, düzenli olarak kullanılmayan elektronik bağlantı parçalarının her 24 saatte bir suyla yıkanmasını sağlar. Bu aynı zamanda bakteri oluşumunu da önler.Contour21 + lavabo:

Contour 21+ klinik lavabo (yukarıda resmedilmiştir), mikropların sıçraması ve yayılması mesafenin iki metreye kadar ulaşabilmesi nedeniyle sıçramayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu ürün yelpazesi, çapraz kontaminasyon tehdidini azaltmak için iyonik gümüş kullanan SmartGuard antimikrobiyal katkı teknolojisini de içerir.

Contour21 + WC'ler:

Geleneksel WC jantları bakteri için ideal bir yaşam alanı sağlar, ancak CONTOUR 21+ WC'lerin tasarımı bu cenneti patojenler için ortadan kaldırır.

Ceraplus 2:

Ideal Standard'ın yeni Ceraplus 2 serisi mikserler, su çekildikten sonra tamamen kendi kendine drene olan ve bakterilerin büyümesini en aza indiren musluklar ile üretilmiştir.

Ideal Standard'ın pazarlama ve inovasyon direktörü Frederick Trzcinski - MENA şunları söylüyor: “İnovasyona olan bağlılığımız, ürün geliştirme taahhüdümüz ve sürdürülebilir tasarıma olan inancımız, kapsamı, stili ve teknik performansı rakipsiz olan ve en üst düzeyde enfeksiyon kontrolü sağlayan ürünlerde kendini gösteriyor. “

“Dünya çapında yeni bir hastalığın ortaya çıkmasının oldukça endişe verici olabileceğini anlıyoruz, ancak en katı hijyen ve enfeksiyon kontrol önlemlerini takiben bu virüsün yayılmasını nasıl önleyeceğimiz konusunda uygun şekilde eğitilmemiz çok önemlidir.”

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE