Çarşamba, 10 Ağustos 2022
.
.
chevron_left chevron_right
Yatırım & Danışmanlık İstanbul

NTS Danışmanlık Projelerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

2007 yılında Behiye SAVAŞKAN tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana “Doğru Yatırımlar için Doğru Çözümler “ geliştirmeyi ilke edinen, AVM ve gayrimenkul yatırımı, perakende sektöründe yurt içi ve yurt dışında proje geliştirme, analiz ve raporlama, arazi alım-satımı, fizibilite, konsept oluşturma, tasarım, kiralama, pazarlama, yönetim ve yönetim danışmanlığı alanlarında hizmet sunan NTS Danışmanlık yenilikçi yaklaşımı ile projelerine hız kesmeden devam ediyor.

NTS Danışmanlık Projelerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

NTS Danışmanlık, bölgesel, ulusal ve uluslararası değişim trendlerini değer yaratma uzmanlarından oluşmuş deneyimli kadrosuyla yorumlayarak en isabetli biçimde uygulayarak, müşteri talep ve hedeflerini odak alarak, yenilikçi ve sorumlu bir yaklaşımla perakende sektörünün güncel ve gelecekteki sürdürülebilirliğine katma değer sağlamaktadır.

AVM Kiralama, AVM Yönetimi & Yönetim Danışmanlığı, AVM Proje Geliştirme, Kiracı Temsilciliği & Sınır Ötesi, Proje Ve Geliştirme Hizmetleri’yle şimdiye kadar gerçekleştirdiği başarılı projelerle uzun yıllardır sektörde ciddi söz sahibidir.

Yurt içi ve yurt dışında yeni yatırım ve projelerine devam eden NTS Danışmanlık sektördeki başarıları ile ‘’Yatırımlarınıza Değer Kazandırır!’’

Bu zor pandemi sürecinde başarılı ve yeni projelere imza atmaya devam ediyorsunuz. Çalışmalarını sürdürdüğünüz projelerden bahseder misiniz ?

Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi – CİZRE

Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde MİGROS market, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO , 5 adet sinema salonu CİZRE PARK SİNEMALARI, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili , iç giyim birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ ,ayakkabı sektör lideri FLO ,KOTON, ADL, D’S DAMAT, MADAME COCO, AVVA, JİBER, BARGELLO, YENGEÇ GİFT & MORE , MORAD TEA, SOULMATE COFFEE, GÖKSEL TANTUNİ, MEZEPOTAMYA ÇİĞKÖFTE, ŞERANİ KÜNEFECİ, SCHATZİ, MODAZİN, BAYDÖNER, TAVADA TAVUK gibi birçok marka bulunmaktadır.

Rahat ve güvenli bir alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da gençlere iş imkanları sağlamış ve 7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.

Pamuk Park – HATAY

Yatırımı Öntürkler Tarım Ürünleri, modern mimari projesi Açık Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu, kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Pamuk Park, birçok markanın yanı sıra hayatı dolu dolu yaşamanız için birbirinden güzel cafe ve restoranları, marketten teknolojiye , tekstilden kozmetik ,ev tekstiline her yaştan tüketiciye hitap eden mağazalarla, aradığınız her şey bir arada bulacağınız doğa dostu sosyal alanınız olacak.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yer alan projemiz; Açık Alan Cadde Mağazaları , Çocuk Eğlence Alanı, Market, Yeme – İçme Alanları ve Açık otopark ile Kırıkhan halkının yeni cazibe merkezi olacak.

Safirmall – NUSAYBİN

Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır.

Safirmall Alışveriş Merkezi toplamda 4 kattan oluşmakta olup, konutların altına inşaa edilmiştir. Mardin iline bağlı İpek yolu üzerinde Suriye sınırı ile sıfır noktasında bulunan Nusaybin ilçesinde, Nusaybin’in en önemli ve yoğun caddesi olan Lozan caddesinde yer almaktadır.

Safirmall ziyaretçilerine rahat bir alışveriş imkanı sunmak için projelendirilmiş olup, aynı zamanda 2. Bodrum katta kapalı otoparkı da mevcuttur.

 NTS Danışmanlık Yelken Takımı

NTS Danışmanlık olarak yelken takımı ve tekne yarışlarında yer alma fikri nasıl ortaya çıktı ?

Deniz, rüzgar, dalga ve bir çok doğal dış kuvvetlerle mücadele etme keyfi bambaşka bir adrenalin… İş yaşantısında sağladığımız ekip ruhu ve mücadeleyi yine ekip ruhu ve sporla birleştirerek sağlamak istedik NTS Danışmanlık olarak mavi sulara yelken açtık.

Bu sayede kendi sektörümüzde başarılarımız devam ederken, bu keyifli ve heyecan verici sporda da 'Başarı Ekip İşidir ' diyerek yolumuza ödüllerimiz ile devam edeceğiz.


“Dünyayı şekillendiren su ve rüzgardır. Yatırımlarınızı şekillendiren doğru tercihlerinizdir.”

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE