Pazartesi, 22 Temmuz 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Yatırım & Danışmanlık İstanbul

NTS Danışmanlık AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı Sektöründe 17. Yılını Kutluyor

2007 yılında Behiye Savaşkan tarafından kurulan NTS Danışmanlık, AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı sektöründe 17. yılını kutluyor.

NTS Danışmanlık AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı Sektöründe 17. Yılını Kutluyor

Kurulduğu günden bu yana “Doğru Yatırımlar için Doğru Çözümler“ geliştirmeyi ilke edinen, AVM ve gayrimenkul yatırımı, perakende sektöründe yurt içi ve yurt dışında proje ve konsept geliştirme, analiz ve raporlama, fizibilite, kiracı temsilciliği, ofis &  sanayi  ve lojistik kiralama, avm kiralama, pazarlama, avm yönetimi ve avm yönetim danışmanlığı, cadde mağazacılığı  alanlarında hizmet sunan NTS Danışmanlık, 17. Yılını kutlayarak yenilikçi yaklaşımı ile projelerine devam etmektedir.

NTS Danışmanlık, bölgesel, ulusal ve uluslararası değişim trendlerini değer yaratma uzmanlarından oluşmuş deneyimli kadrosuyla yorumlayarak en isabetli biçimde uygulamaktadır.

Alışveriş merkezi yatırımı&geliştirme ve perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine, proje yönetiminden arz-talep analizine, geleceğe dönük yatırım fırsatlarından pazar araştırmalarına kadar uzanan geniş bir ölçekte, ticari etiği gözeten bir hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerinde, müşteri talep ve hedeflerini odak alarak, yenilikçi ve sorumlu bir yaklaşımla perakende sektörünün güncel ve gelecekteki sürdürülebilirliğine katma değer sağlamaktadır.

Müşteri Odaklılık

AVM yönetim ve AVM kiralama tecrübemizle, yatırımcı ve markaların talepleri doğrultusunda bölgesel koşulları da dikkate alarak müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerine dair spesifik çözümler sunuyoruz.

Yüksek Katma Değer

AVM yönetim ve AVM kiralama süreçlerindeki deneyimlerimizin verdiği güven doğrultusunda hedeflerinizin ötesine ulaşmanıza yardımcı olmak için tecrübeli kadromuzla mevcut koşullardaki durumlarınızı geliştirerek kararlarınızı daha isabetli almanızı sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Yatırımcı ve markaların birbirleri arasındaki sosyal, ekonomik ve yönetimsel risklerini kapsayan ticari ilişkilerini tüm yönleri ile uzun vadede karşılayacak şekilde planlamaktayız.

“NTS Danışmanlık 17. Yılında da ilk günkü çalışma enerjisi, yenilikçi vizyonu, sürdürülebilir başarısı ile  “Yatırımlarınıza Değer Kazandırır”.

NTS Danışmanlık

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE