Salı, 28 Eylül 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Yatırım & Danışmanlık İstanbul

Kearney Türkiye’de Büyüyor

Uluslararası danışmanlık şirketi Kearney Türkiye’nin kamu ilişkileri liderliğini İdil Özdoğan üstlendi.

Kearney Türkiye’de Büyüyor

Türkiye, Ortadoğu ve Afrika telekom sektörü liderliği ise Adel Belcaid tarafından sürdürülecek. Kearney Türkiye Yönetici Ortağı Onur Okutur, “100 yıla yaklaşan engin deneyim ve güçlü ekibimizle Türkiye’deki paydaşlarımıza fırtınalı sularda da kılavuzluk yapıyoruz” dedi.

Bir buçuk yıl önce yeni İstanbul Ofisi’ne taşınarak ekonomiye olan güvenini gösteren uluslararası danışmanlık şirketi Kearney, Türkiye ekibini kendi alanlarında uzman yeni liderlerin katılımıyla güçlendirdi. 

Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde, telekom, dijital hizmetler ve medya sektörlerinde küresel ölçekte çok sayıda kritik projeyi yöneten Adel Belcaid, Kearney’in Türkiye, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin telekom sektörü liderliğini üstlendi.

Zor görevlerin adamı

Kariyer hayatı boyunca çok sayıda “Mission impossible” (Zorlu görev) projesi üstlendiğini belirten Adel Belcaid, “Danışmanlık, konfor

Kritik projelere imza atmaya hazır

Kearney Türkiye’nin kalkınma ve kamu sektörleri alanlarındaki liderliğini ise ekibe şirket ortağı olarak katılan İdil Özdoğan üstlendi. Geçmişte uzun süre uluslararası şirketlerde kamu ilişkileri ve kalkınma konularında görev yapan ve hem özel sektörde hem kamu sektöründe Türk iş dünyasına yol göstericilik yapan Özdoğan, Kearney Türkiye ekibine katılmanın heyecan verici olduğunu söyledi.

Özdoğan “Güçlü ekibimizle yeni dönemde kritik önemde projelere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Türkiye yönetici ortağı Onur Okutur

Kearney Türkiye Ülke Lideri ve Yönetici Ortağı Onur Okutur, ekibe yeni katılan yetkin isimlerle birlikte daha geniş bir sektörel yelpazeye hizmet sunmaktan memnuniyet duyduklarını vurguladı.

Pandemi sonrasında küresel değer zincirinde büyük bir değişim yaşandığına dikkat çeken Okutur, “Kearney’in 100 yıla yaklaşan engin uluslararası deneyimi ve güçlü ekipleriyle Türkiye’deki paydaşlarımıza fırtınalı sularda da kılavuzluk yapmaya hazırız” dedi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE