Perşembe, 29 Ekim 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Perakende Aydın

Geri Sayım Başladı

Avrupa Özel Etiket Ödülleri (www.privatelabelawards.com), projeleri güçlendirmek için yeni fırsatlar yaratıyor.

Geri Sayım Başladı

Avrupa merkezli PLMA’ya bağlı bir özel etiket ödül programı varken, yine de yeni ürün inovasyonunu ve de mevcut özel etiket gamını takdir edecek bağımsız bir ödüllendirme formatı geliştirmek için fırsatı gördüklerini ifade eden projenin Avrupa Yöneticisi DTFOOD Ambassador Başkanı Oğuz Evler, şunları söyledi:

“Ödüller aynı zamanda hem perakendecilere hem de tedarikçilere açık olup, geniş bir tabanda şirketlere katılma imkanı sunmaktadır. ESM (Euroean Supermarket Magazin)'nin üst düzey perakende yöneticilerinden oluşan okuyucularına ‘ilham verme’ arzusuna uygun olarak, ödüller aynı zamanda çifte katkı sağlamakta. Kıtanın her tarafından gelen ve ödüllendirilen ürünler bu yöneticiler için bir barem belirleme ve seviye kıyaslaması oluyor.

Ödüllerin hak edişlerinin geliştirilmesinde, güvenilirlik büyük önem taşımaktaydı ve bu yüzden Avrupa'nın dört bir yanından bir jüri ekibini bir araya getirdik (şefleri ve yemek uzmanlarını davet etmenin yanı sıra).

Son jüri ekibi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.esmmagazine.com/private-label/european-private-label-awards-2019-judging-process-68101. Jüri üyelerinden ürünleri üç temel kritere göre değerlendirmeleri ve karar vermeleri istenir: Lezzet – İnovasyon - Sunum. Buna dayanarak kazanan finalistler belirlenecektir.

Ödül töreninin ilkinden bu yana, üç yıl içinde katlanarak arttığını paylaşabilmekten mutluluk duyuyorum, başvuru sayısı yıldan yıla ikiye katlandı. COVİD-19 nedeniyle bu yıl katılımı etkileyip etkilemeyeceğinden emin değiliz ancak mevcut kırılgan ekonomi göz önüne alındığında, private label önümüzdeki aylarda her zamankinden daha önemli olacak gibi. Bu yüzden kendimize güveniyoruz ve umutluyuz.

2021 yılı ödül töreni için ürün değerlendirmeleri 16 ve 17 Kasım'da Dublin'de gerçekleşecek ve katılım imkanı 30 Ekim'e kadar sürecek. Daha detaylı bilgiye yarışmanın web sitesindeki şartlar ve koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz (www.privatelabelawards.com).

Finalistler 2021 yılının ilk sayısında (Şubat ayı başlarında) ve kazananlar da 2021’in 2. sayısında (Mart ayı ortalarında) açıklanacak.

2021 Avrupa özel Etiket Ödülleri'ne katılım kapanış tarihi 30 Ekim'dir (gıda dışı ürünler için 16 Ekim) ve ödüllerin yargılanması Kasım ayı ortasında gerçekleşir.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE