Çarşamba, 29 Kasım 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Perakende Eskişehir

Efsane Kasım'da Alışveriş Kredisi Kullanacaklar Dikkat!

Kasım ayı ile birlikte birçok sektörde efsane indirim ve fırsat kampanyaları da başladı. Yıl bitmeden avantajlı koşullarda alışverişlerini yapmak isteyenler, ya kredi kartına ya da ihtiyaç kredisine yöneliyor.

Efsane Kasım'da Alışveriş Kredisi Kullanacaklar Dikkat!

Finans kuruluşlarından alışveriş kredisi kullanacakları, artan faiz oranları nedeniyle yüksek maliyetler bekliyor.

Mevcut yönetmeliğe göre bankalardan kredi kullanılırken, hayat sigortalı ya da hayat sigortasız şeklinde iki farklı seçenek bulunuyor.

Ancak hayat sigortasız kredi kullanımında, aylık faiz oranı daha da artıyor.

Tüketiciler, zaten yüksek olan maliyetlere bir de hayat sigortası poliçesi eklemekte tereddüt yaşarken, olayinkolayi.com isimli dijital platform, Kredi Hayat Sigortası poliçelerinde bankalara göre yüzde 40’a varan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Böylece, alışveriş kredisi kullanırken, önemli bir masraf kalemini neredeyse yarı yarıya azaltarak, maliyetleri düşürmek mümkün olabiliyor. 

Yılın ilk 10 ayında 925 milyar liranın üzerinde ihtiyaç kredisi kullanıldı 

Açıklanan son resmi verilere göre, 2023’ün geride kalan ilk 10 ayı sonunda kullanılan ihtiyaç kredilerinin toplamı 925 milyar lirayı aştı.

Avantajlı alışveriş kampanyalarının öne çıktığı Kasım ayında, söz konusu rakamın daha da artması bekleniyor.

olayinkolayi.com isimli dijital platform, ihtiyaç kredisi kullanacak tüketicilere, önemli bir tasarruf fırsatı sunuyor.

olayinkolayi.com kullanıcıları, ihtiyaç kredileri için kişiye özel olarak hesaplanan Kredi Hayat Sigortası ön tekliflerini site üzerinden anında görüntüleyip, sadece birkaç dakikada hesaplı ve pratik yoldan poliçelerini online satın alıp e-posta yoluyla dijital poliçelerine erişebiliyor.

Kullanıcılarının kredi yolculuklarını pratik hale getirmek amacıyla yola çıkan olayinkolayi.com, ihtiyaç kredisi alacaklara ücretsiz asistanlık hizmeti de sunuyor.

Sitenin “Kredi Asistanı” uygulaması sayesinde kullanıcılar, kendilerine özel kredi tekliflerini listeleyerek en uygun indirim ve faiz oranlarını tek ekranda görebiliyor.

Kredi kullanmadan önce çekebilecekleri kredi miktarını ve kredi dosya masrafını site üzerinden kolaylıkla hesaplayabiliyor.

Üstelik olayinkolayi.com, müşterilerinin kredi hakkındaki tüm sorularını hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında, 0850 222 3466
numaralı Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle cevaplıyor.

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE