Perşembe, 22 Şubat 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Perakende Kastamonu

D&R Türkiye'nin En Beğenilen ve Tercih Edilen “Markası” Seçildi

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markalar” araştırmasında, “Kitap-Müzik-Hobi” kategorisinin lideri oldu.

D&R Türkiye'nin En Beğenilen ve Tercih Edilen “Markası” Seçildi

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Research Company iş birliğiyle gerçekleştirilen AVM'lerde "En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları" araştırmasının sonuçları belli oldu.

20 Kasım 2023 tarihinde İstanbul’da AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi kapsamında düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Kültür, sanat ve eğlence dünyasını tek çatı altında birleştiren D&R; 25 farklı ilde yaklaşık 2 bin 400 AVM müşterisi ile yüz yüze görüşme metoduyla yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, “Kitap - Müzik – Hobi kategorisinde Türkiye’nin en beğenilen ve tercih edilen markası” seçildi.

Alışveriş ekonomisinin geleceğini konuşmak üzere, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiren 14. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde D&R adına ödülü markanın Genel Müdürü Mustafa Altındağ ve Kurumsal İletişim Direktörü Nalan Demircioğlu Yavuz birlikte aldılar.

D&R Genel Müdürü Dr. Mustafa Altındağ; “Türkiye’nin farklı noktalarında açtığımız mağazalarımızda kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünlerini meraklılarıyla buluşturuyoruz.

Kültür, sanat ve eğlenceyi bir araya getiren en büyük platformlarından biri olarak, 25 yıldır sayısız çalışmaya imza attık.

İşimizin kalbine her zaman müşterilerimizi koyduk. Bu başarıda katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve bizi lider marka seçen müşterilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE