Çarşamba, 29 Kasım 2023
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İzmir

TEOSOLE Zeytinyağları İlk Kez ve Sadece PınarOnline’da

Pratik ve avantajlı alışverişin adresi PınarOnline, tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak ve farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına ürün yelpazesini sürekli olarak geliştiriyor.

TEOSOLE Zeytinyağları İlk Kez ve Sadece PınarOnline’da

Bu çerçevede PınarOnline, Yaşar Topluluğu’nun ilk markalı zeytinyağı TEOSOLE’yi tüketicileriyle buluşturuyor. 

TEOSOLE’nin Tadı Hedef Çiftliği’ndeki Ağaçlardan Geliyor

TEOSOLE zeytinyağları, Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar tarafından Türk tarım ve hayvancılığına destek olması amacıyla 1968 yılında İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde kurulan Hedef Çiftliği’ndeki Ayvalık, Gemlik, Erkence, İzmir sofralık, Manzanilla ve Domat türü zeytin ağaçlarından elde ediliyor.

Çiftlikte asırlık yüzlerce ağacın mahsulüyle yapılan TEOSOLE, Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml ve 1000 ml ile 750+ Yüksek Polifenollü Naturel Sızma Zeytinyağı 250 ml olarak şişelenmektedir.

“Ürün yelpazemizde farklı damaklara yönelik lezzetlere yer veriyoruz”

TEOSOLE’ye ilişkin bir değerlendirme yapan PınarOnline’ın Dijital Dönüşüm ve E-ticaret Direktörü Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, şunları söyledi:

“Talebine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen, özelleştirilmiş ve kendini değerli hissettiren alışveriş deneyimleri arayan tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi önemsiyoruz.

Bu noktada ürün yelpazemizde farklı damaklara yönelik lezzetlere yer veriyoruz. Ürün çeşitliliğimiz arttıkça daha fazla tüketiciye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu noktada sadece Pınar ürünlerine bağlı kalmıyoruz, TEOSOLE gibi Yaşar Topluluğu’nun tüketicilerle buluşacak ilk markalı zeytinyağı gibi birçok farklı ürüne PınarOnline’da yer veriyoruz.

TEOSOLE ile daha yüksek polifenollü ürünlerin yanı sıra bu sene aromalı zeytinyağlarını da ürün gamımıza taşıyacağız.”

Antioksidan Bakımından Zengin İçeriğiyle Polifenol

Erken hasat zeytinlerden soğuk sıkım tekniğiyle üretilen TEOSOLE, yüksek oranda polifenole sahip. Erken hasat zeytinyağlarının polifenol içeriği yüksek oluyor.

Çünkü zeytin henüz yeşil renkteyken soğuk sıkım tekniğiyle elde edilen zeytinyağlarındaki polifenol oranı, zeytinin meyvesi koyulaşmaya başlayınca azalıyor.

Polifenol, antioksidan bakımından zenginliğiyle vücudumuzu temizlemeye yardımcı olması açısından önem taşıyor.

Neden TEOSOLE?

Ölümsüzlüğün, barışın ve bereketin simgesi olarak zeytin ağacından elde edilen zeytinyağı, Antik Yunan’da gençliğin ve gücün simgesi “altın sıvı” ve Antik Mısır’da da firavunların öldükten sonra yediklerine inanılan “kutsal besin” olarak nitelendiriliyor.

TEOSOLE markası oluşturulurken Hedef Çiftliği’nin yakınındaki antik liman kenti Teos’tan ilham alındı. Marka, Teos antik limanına atıfta bulunarak güneşi anlatan “Sole” ve yağı vurgulayan “Ole” kelimelerinin birleşimiyle ortaya çıktı.

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarının yanı sıra PınarOnline’a özel olarak üretilen Pınar Kasap ve Pınar Box ile Pınar Select kategorisinde tamamlayıcı markaların da bulunduğu 550’den fazla ürünü tüketicilerine ulaştırıyor.

PınarOnline, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kurye ile teslimat hizmeti verirken diğer şehirlere kargo hizmeti sunuyor.

PınarOnline Uygulama linki: http://onelink.to/nqj7z8

PınarOnline Web Site linki: www.pinaronline.com

Bölge: Etiketler:
adscode
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE