Pazartesi, 25 Mayıs 2020
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Şimdi Değişim Zamanı

Essa Grup, hizmetlerine dünya çapında Daniel Klein Grup adıyla emin adımlarla ilerliyor.Daniel Klein Group, Hilton İstanbul’da 7-10 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği ‘It’s time to change’ toplantısıyla uluslararası distribütörlerini İstanbul’da ağırladı.

Şimdi Değişim Zamanı


Saat sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından Daniel Klein Group, Hong Kong 2019 fuarı öncesi, yeni koleksiyonunu tanıtmak için, tüm yurtdışı distribütörlerini İstanbul’da ağırladı. 4 gün süren etkinlikte tüm iş ortaklarına; üretime yapılan ar-ge yatırımları, satış süreci ve sonrasındaki büyük değişimler için Daniel Klein Group’un çalışma prensipleri anlatıldı.

Hilton Garden Inn’de düzenlenen etkinlikte katılımcılar hem eğlendi hem de markalar, yeni modeller ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Daniel Klein Group yönetim Kurulu Başkanı Ercan Çevik, yeni üretim yatırımları, sevkiyat süreci, satış öncesi ve sonrası hizmetleri içeren yeni yapıyı detaylı olarak iş ortaklarına aktardı. Yeni bir değişim içerisinde olduklarını belirten Çevik; bu süreçte şirket bünye­sinde yapmış oldukları yatırım ve yeniliklerle geliştirilen hizmet ve stratejilerini katılımcılarla paylaştı.

Daniel Klein Group Uluslararası Pazarlama Müdürü Muzaffer Çevik’in bünyelerindeki markalar adına 80’i aşkın ülkede yetkilendirilen distribütörlere sunacakları yeni fiyat ve hizmet politikasını içeren sunumu tüm katılımcıların dikkatini çekti.

Seminer sonrası yeni Hong Kong 2019 koleksiyonun sunulmasıyla, akşam yemeğinde bir araya gelen distribütörler, yeni modelleri incelemeyi ihmal etmedi. Etkinliğe katılım sağlayan iş ortaklarına erken sipariş ile sınırsız renk ve stok seçeneği sunan Daniel Klein Group’un yeni koleksiyonu, övgüyle adından söz ettirmeyi başardı.

Ulaşılabilir tarz anlayışıyla üretilen Daniel Klein yeni koleksiyonu, özellikle genç ve dinamik yaş grubunun tercih edeceği birçok renk ve model seçenekleriyle partnerlere sergilendi.

Ayrıca bu sene koleksiyonda Premium, Trendy, D-time, D-two ve DKLN serileri de büyük ilgi gördü. Yeni bir atılım daha yaparak Smart Watch saatler de Daniel Klein Group tarafından tüm katılımcıların beğenisine sunuldu.

Freelook’un yeni koleksiyonu; özgür ve stil sahibi kadınların tercihi zarafet, gösteriş ve feminenliği ön planda tutuyor.Bigotti markasında; kendine has havası, kalitesi, tarzı ile modern ve şehirli Avrupalı erkeği yansıtan bir koleksiyon tasarlanmış.

Günlük hayatında sportif ve bir o kadar şık olma kaygısı güden erkekler için Sergio Tacchini ve Santa Barbara Polo Racquet & Club paha biçilmez birçok model sunuyor.Etkinliğe katılan misafirler, 3 gün boyunca randevu talep ederek yeni koleksiyondan ön sipariş vermek için sıraya girdi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE