Perşembe, 22 Şubat 2024
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Kocaeli

Seramiksan Sağlıklı ve Sürdürülebilir Banyolar Yaratıyor

16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nde, sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarına dair farkındalık artıyor.

Seramiksan Sağlıklı ve Sürdürülebilir Banyolar Yaratıyor

Seramiksan ise #HijyenHerkesinHakkı mottosuyla geliştirdiği yüzey teknolojisi sayesinde banyolarda mikropların çoğalmasını %99,9 oranında engelliyor.

Vitrifiye ürünlerine fonksiyonel ve çevreci bir tasarım anlayışı kazandırırken, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakılmasına katkıda bulunuyor.

Yaşam alanlarını sağlıklı ortamlara dönüştürmenin sembolü olarak kutlanan 16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nün gelmesiyle birçok marka, hijyene ve sürdürülebilirliğe dair farkındalığın artırılmasının önemine dikkat çekiyor.

Karo, vitrifiye ve yapı kimyasalları ürünleriyle hizmet veren Seramiksan ise #HijyenHerkesinHakkı mottosuyla geliştirdiği yüzey teknolojisi Seramiksan Hygiene sayesinde mikroba en elverişli mekanlar olan banyoları sağlıklı yaşam alanlarına dönüştürüyor.

Seramiksan, etkisini ömür boyu sürdüren ve içinde yeni nesil partikül sistemi bulunduran hijyen teknolojisiyle banyolardaki yeni mikropların çoğalmasını %99,9 oranında engellerken, sürdürülebilir banyolar yaratıyor.

Seramiksan’ın Hygiene teknolojisi, banyolara fonksiyonel ve çevreci bir tasarım anlayışı kazandırıyor. Öte yandan minimum su ve deterjan miktarı kullanılmasına kapı aralayarak maksimum hijyene ulaşılmasını sağlıyor.

“Banyolar mikroorganizmaların çoğalmasına en elverişli yaşam alanı”

Konuya dair yaptığı açıklamada virüs ve mikroorganizmaların çoğalmaları için en elverişli ortamların banyolar olduğunu vurgulayan Seramiksan Direktörü M.Süreyya Çağlar:

“Banyolar başta olmak üzere yaşam alanlarını temizlemek için güçlü kimyasallar kullanılsa da bu kimyasal temizleyiciler, hem mikroorganizmaları tamamen yüzeyden uzaklaştıramıyor, hem de bir sonraki temizliğe kadar hızla çoğalmalarına yol açıyor.

Biz de geliştirdiğimiz yüzey teknolojisi Seramiksan Hygiene teknolojisi ile sağlıklı yaşam için hijyenik banyolar yaratıyor ve insan sağlığını koruyoruz.

Seramiksan Hygiene’nin kullanıldığı tüm ürünlerde üst seviyede hijyene ulaşılmasını ve sudan tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

Temiz, güvenli, sağlıklı ve doğa dostu ürünlerimizle gelecek nesillere temiz bir dünya bırakılmasına katkıda bulunmaya devam ediyoruz” dedi.

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE