Salı, 22 Haziran 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Selin Nemlendiricili Limon Kolonyası Sprey Formatı İle Hijyen ve Bakım Bir Arada

Pandemiyle beraber el hijyeni ve el dezenfeksiyonu hassasiyeti gün geçtikçe artıyor.

Selin Nemlendiricili Limon Kolonyası Sprey Formatı İle Hijyen ve Bakım Bir Arada

Hijyen uygulamaları, pandemi döneminde virüsten korunmanın en önemli yöntemleri arasında yer alıyor. Bu süreçte özellikle küçük, cepte taşınabilir kolonya ve spreylere gün içinde sıklıkla ihtiyaç duyuluyor.
 
Toplu taşıma, hastane, ofis ve iş yeri gibi kalabalık ortamlarda çantanızda bulunduracağınız Selin Nemlendiricili Limon Kolonyası Spreyi, ellerinizi yıkamanızın mümkün olmadığı durumlarda temizlik imkanı sunarken bir nefeste iyi hissettiren serinletici yapısı sayesinde sıcak yaz günlerinde ferah bir nefes almanıza da yardımcı oluyor.
 
Pratik kullanıma sahip Selin Nemlendiricili Limon Kolonyası Spreyi’ni çantanızda, bebek arabasında, aracınızda bulundurabilirsiniz. Masa, sandalye, kapı kolu, klavye, ekran gibi toplu kullanıma açık olan yerlere temas eden ellerinizi, Selin Nemlendirici Limon Spreyi ile dezenfekte edebilirsiniz.
 
 
Selin, 1980 yılından bu yana kültürel hafızamızda yer etmiş kokuları tüketicileriyle buluşturuyor. Selin’in ürün portföyünde; Nemlendirici Limon Kolonyası, Lavanta, Hanımeli, Bahçe Gülü, Ardıç ve Mavi Ladin, Limon Kolonyası da bulunuyor. 
 
Selin Hakkında: 1980 yılında “en iyi kolonyayı üretmek” prensibi ile yola çıkan Eczacıbaşı, Altın Damlası’ndan gelen bir asırlık tecrübe ve miras ile Selin markasını yaratmıştır.
 
Selin’in adı “gür akan su” anlamına gelmekte ve ürünlerinin yarattığı rahatlama, ferahlama hissini yansıtmaktadır.
 
Kendine özgü oluşuyla farklılaşan limon kolonyası ve parfümlü kolonyalarını tüketicileriyle buluşturan Selin’in portföyünde; Lavanta, Hanımeli, Sığla, Bahçe Gülü, Ardıç ve Mavi Ladin kolonyaları bulunmaktadır. Türk halkının kültürel koku hafızasında yer bulan kokuları sunan Selin, ürün çeşitlerini sürekli yenilemeye ve zenginleştirmeye devam etmektedir.
 
https://www.selin.com.tr/

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE