Perşembe, 28 Ekim 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar Burdur

Saçınızın Sağlığı İçin Doğal Quesera Ürünlerini Seçin

Günümüz dünya piyasalarına baktığımızda, kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde yüzde 100 insan sağlığına uyumlu, ürün bulmak gittikçe zorlaşıyor.

Saçınızın Sağlığı İçin Doğal Quesera Ürünlerini Seçin

Ve bu tarz ürünlerin sağlığımız üzerindeki sayısız olumsuz yan etkileri. Saç dökülmesi, kaş ve kirpik dökülmesi, saçın nem dengesinin bozulup saç derisinde yoğun yağlanma olurken saç uçlarında aşırı kuruluk yıpranma ve kopmalar yaşanması.

Ciltte aşırı kuruluk, döküntü ve kabarıp sivilcelenmeler yaşadığımız sayıısız sağlık sorunlarından sadece bir kaçıdır.

Şampuanların köpürmesi için formülüne konan tuz. Sabunların içindeki kostik madde (araba yıkama köpüğünde kullanılan temizlik maddesidir.) Saç boyasının içerisine konan demir boyası.

Formaldehit, Aldehit, Paraben, gibi zehirli zirai ilaçlar. Silikonlar bunlar hepsi kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde kullanılan kimyasal içeriklerden birkaç örnektir sadece...

Quesera Hand Made Cosmetics markası bizlere devrim niteliğinde ürünler sunuyor. Bu marka yüzyıllardır kullanılan kanıtlanmış geleneksel yöntemlerden güç almış.

AR-GE ve UR-GE çalışmalarının Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile birlikte yürütülen ve bitkisel kaynaklı olarak hazırlamış olan el yapımı sabunların içerisinde, kesinlikle herhangi bir kimyasal madde, hayvansal katkı ve Paraben yer almamaktadır.

Quesera doğal bir marka olarak, katran, kefir, safran, çay ağacı gibi hammaddeleri geleneksel yöntemleri gelişmiş bilimsel metodlarla geliştirerek %100 doğal Dermo Kozmetik ürünler üretiyor.

QUESERA HAND MADE ürünlerinin hammaddeleri ve kokuları da %100 doğal olarak üretilmekte. Bu ürünler kimyasal içerikleri hayatımızdan çıkarttığı gibi saç ve cilt sağlığımızı da yüksek oranlarda desteklemektedirler.

KATRAN: Antihistaminik, antiseptik, ve antimikrobiyal özellikleri ile dökülmeye sebep olan, saç derisindeki sedef hastalığı, egzama, mantar hastalıkları ve aşırı yağlanan deride kesin çözümler sunuyor.

YEŞİL ÇAY AĞACI: Çay ağacı melaleuca alternifolia ya da diğer adı Hint defnesi adlı bir bitkiden elde ediliyor. Antibakteriyel özelliği sayesinde ciltteki sivilce ve akneleri yok eder.

İçerisindeki güçlü çam ağacı yağ asitleri ile cildin ph dengesin düzenleyerek cildin yumuşamasını sağlayarak parlak ve beyaz bir görünüm kazandırır ve kırışıklık oluşumunuda engeller.

KEFİR: Kefir özlü doğal kefir mayasının barındırdığı probiyotikler ve proteinlerin ciltte yaşlanmayı geciktiric özelliği bulunmaktadır.Kefir özü, nemi dengeler, antioksidan olup radikaller ile savaşır.

Kepek önleyicidir. Saç diplerini besler, cildinizin genç ve pürüzsüz kalmasını sağlar. Nem dengesini korur, antimikrobiyaldir.

E VİTAMİNLİ KATRAN SABUNU: E- vitamini desteği, ardıç ve çam ağacı katran bileşimi ile ölü hücreleri yeniler.

Kaşıntı ciltlerde mantar, egzama, dermatit, sedef, akne, sivilce, sebum v bakterilerin giderilmesinde antioksidan etkisi, güçlü hücre oluşumunu destekler. Afrodizyak etkisi ile kepek, dökülme, kellik sorununa iyi gelmektedir.

1.5 aylık kullanım ve detaylı test sonuçlarıma göre şunu gördüm ki QUESERA HAND MADE COSMETİCS ürünleri hemen hemen ilaç etkisi göstermektedir.

Katran şampuanını 10 gün düzenli kullanmaya başladığımda saçımı yıkarken tararken hiç dökülmediğini ve 1.5 aylık kullanım sonucunda saçlarımın dolgunlaştığını fark ettim. Saçımın kiyasal yapısını onararak saçımdaki beyazların da ana rengine döndüğünü gözlemledim.

Ürün içerisindeki vitamin ve doğal özlerle saçı besliyor. Bazı özensiz üretilen şampuanlar gibi, saçın üzerindeki tüm nemi arındırıp saçı kurutmuyor.

Saçınızı Katran şampuanı ile yıkayıp duruladığınızda saçınızın dokusunda bir pürüzsüzlük ve dolgunluk hissedersiniz. Bu şampuanı tamamlayan QUESERA YEŞİL ÇAY saç bakım kremi ise tek kullanımda bile saçı içten onarıp bağlarını güçlendirip saç tellerini kalınlaştırıyor.

Bu ürün kombinasyonunu “KATRAN ŞAMPUANI VE YEŞİLÇAY SAÇ BAKIM KREMİNİ” birlikte kullandığınızda tek kelime ile saçlarınızın coştuğunu hissedersiniz.

Profesyonel bir kuaför olarak şunu belirtmeliyim ki bu ürün “YEŞİL ÇAY SAÇ BAKIM KREMİ” güzellik salonlarında kullanılan pahalı keratin ve botox ürünleri kadar kesin bir etkiye sahip ve sağlıklı bir bir ürün.

Markadaki her ürün diğerini tamamlamak üzere sistematik bir düzen üzerine üretilmiştr. Örn. Argan yağı sabunu cildi bakteri ve microplardan ve ölü derilerden temizlerken, kefir sabunu cildi nemlendirir ve vitamin ile besler.

Sabunu yüzünüze sürdüğünüzde yüzünüzün ısındığını hissedersinz bu da derinlemesine arındırma ve hücre yenileme özelliği sayesind oluşan etkidir.

QUESERA sabunları formülünde kostik bulunmayan dünyada çok nadir sabun markaları arasındadır. Formülünde kostik bulunmadığı için boyalı saçlarda bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Saçı besliyor ve yumuşacık bir doku kazandırıyor.

Markanın saç dökülmesine karşı kesin etkili katran serisinin yanında ÇAM AĞACI KATRAN SOLÜSYONU 21 günlük rutin kullanımda saçın kimyasal dokusunu onarıp dökülen saçların yeniden çıktığı gözlemlenmektedir.

Ayrıca QUESERA ŞAMPUAN VE YEŞİLÇAY SAÇ BAKIMI mükemmel bir renk koruyucudur...

QUESERA HANDMADE COSMETİCS  ürünlerine, www.quesera.com.tr resmi web sitesi, hepsiburada yada trendyol üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Eylül ayı sonuna kadar devam eden kampanyadan yararlanmak için acele edin !

 

Yıldız SADIKOĞLU Profesyonel Kuaför ve Cilt Sağlığı Uzmanı 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE