Salı, 22 Haziran 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Olmazsa Olmaz 5 Bahçe Mobilyası

Açık havada geçirilen keyifli anların, evlerin en önemli sosyalleşme alanı olan bahçelere taşınmasıyla birlikte dış mekân dekorasyonunda eskisinden daha fazla sayıda mobilyaya ihtiyaç duyuluyor.

Olmazsa Olmaz 5 Bahçe Mobilyası

Bu nedenle, artık bahçeleri de evin bir odası olarak görmek kaçınılmaz hale geliyor. Tüm tasarımcıların ve kullanıcıların fikir birliğinde olduğu konu ise konforun bahçe mobilyalarında değişmeyen bir trend olduğu...

Trendleri takip etmekle birlikte genel olarak bahçe mobilyalarında fonksiyonelliği ve konforu ön planda tutmak uzun süreli memnuniyet sağlıyor.

Tüketiciler ise tercihlerini; kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü, bakımı kolay ve rahat ürünlerden yana kullanıyor. Peki açık alanların olmazsa olmaz 5 mobilyası ne olmalı?

Bahçe, balkon, teras gibi açık hava mekânlarına prestij katan L’unica’nın Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Ali Samantır, bu mobilyaları şöyle sıralıyor:

1-Oturma Grubu

Bir bahçe için olmazsa olmaz mobilyaların başında oturma grupları yer alıyor. Uzun yaz akşamlarında ve hafta sonları neredeyse tüm gün oturmak, dinlenmek, çalışmak ya da misafir ağırlamak için konforlu oturma grupları öne çıkıyor.

İç mekânın konforunu açık havaya taşıyan L’unica ise Escape Oturma Grubu‘nun her detayıyla zamansız bir şıklık sunuyor. Escape Oturma Grubu, yüksek kalitesi ve özenli işçiliğiyle de kendine hayran bıraktırıyor.

2- Yemek Masası

Bahçelerde bulunması gereken bir diğer öncelikli ürün ise yemek masası olarak karşımıza çıkıyor. Açılabilir olma özelliğiyle kalabalık ailelerin ya da özlemini çektiğimiz ve yakında kavuşmayı dilediğimiz misafirli sofraların kurtarıcı parçası olan L‘unica Banyan yemek masası, üst seramik tablasıyla farklılaşıyor.

Tasarımıyla mekânlarınıza sıcak ve dekoratif bir görünüm kazandıracak Banyan yemek masası, kişi sayısına göre küçük, orta ve büyük ölçekte kullanılabiliyor ve çift taraflı açılabiliyor.

3- Sandalye

Açık hava mekânlarının olmazsa olmaz ürünlerini arasında sandalyeler de yer alıyor. Teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlayan L’unica ise Capetown sandalyesiyle aranılan rahatlığı gün yüzüne çıkarıyor.

Capetown sandalye konforun yanı sıra eşşiz geometrik dizaynıyla dikkat çekiyor.

4-Salıncak

Açık hava keyfini katlayan en eğlenceli bahçe mobilyalarının başında salıncaklar geliyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonununda yer alan Rope salıncak ile bahçe, balkon veya teras keyfi yapmayı sevenlerin gönlünü fetheden L’unica, günün tüm yorgunluğunu ve stresini unutturmaya hazır.

Konforlu oturum alanına sahip olan Rope salıncak, şık tasarımıyla da açık hava mekânlarına modern bir hava katacak.

5-Uzanma koltuğu

Uzanma koltukları ise bahçe, balkon ve ve terasların yanı sıra havuz başında güneşin tadını çıkarmak veya kitap okumak isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

Tasarımıyla göz dolduran L’unica Muse Sun Rocker da açık havada uzun süreli vakit geçirmeyi çok daha keyifli ve konforlu hale getiriyor.

 

 

 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE