Perşembe, 28 Ekim 2021
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Melitta Leziz Kahveleri ve Yüksek Teknoloji Ürünleriyle İstanbul Coffee Festivali'nde

Teknolojinin üstün özelliklerini harekete geçirerek kahve tutkunlarına mükemmel deneyimler yaşatan Melitta, 7-10 Ekim tarihleri arasında KüçükÇiftlikPark’ta düzenlenen İstanbul Coffee Festivali’ne katılıyor.

Melitta Leziz Kahveleri ve Yüksek Teknoloji Ürünleriyle İstanbul Coffee Festivali'nde

‘Şehri uyandıran’ festivalde Melitta, yüksek teknoloji ürünü tam otomatik espresso makineleri ve filtre kahve makineleri, üstün lezzetteki çekirdek kahve ve öğütülmüş filtre kahveleri ve kahve filtrelerini festival ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Kahve tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği, dünyanın en büyük kahve festivallerinden biri olan İstanbul Coffee Festival, 7-10 Ekim tarihleri arasında KüçükÇiftlikpark’ta gerçekleşiyor.

‘Şehri uyandıran festival’in bu yıl da kişiye özel tadım ve ikramlar, barista gösterileri, konserler, atölyeler, seminerler ve çeşitli sanat etkinlikleriyle dopdolu geçmesi bekleniyor.

Türkiye’de Hakman Elektronik tarafından temsil edilen dünyanın önde gelen kahve ve kahve ürünleri markası Melitta da festivaldeki yerini alıyor.

Melitta, yüksek teknoloji ürünü tam otomatik espresso makineleri ve filtre kahve makineleri, üstün lezzetteki çekirdek kahve ve öğütülmüş filtre kahveleri ve kahve filtrelerini festival ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

113 yıllık tecrübesiyle eşsiz bir kahve deneyimini teknolojiyle taçlandıran Melitta, dünyanın en sevilen içeceğinin çekirdekten fincana yolculuğunun her aşamasında üretici olarak yer alıyor.

Kahve filtre kağıdının mucidi olan Melitta hem kahve çekirdeğini hem de öğütülen kahveyi hazırlayan makineyi üretiyor; yine kahve makinesini en hijyenik şekilde temizleyen solüsyonlara sahip bulunuyor.

Melitta ile hep zinde kalın…

Tutkunlarının kaliteli kahve çekirdeği ihtiyacını evde kahve yapmayı pratik ve zevkli hale getiren Melitta’nın özel makineleri sayesinde her damak tadına uygun lezzetli kahveleri hazırlamak kolaylaşıyor.

Melitta’nın Avanza Tam Otomatik Kahve Makinesi, kafelerin, ofislerin ve evlerin tüm kahve ihtiyacını karşılıyor. Yüksek kalitede, estetik ve ince tasarıma sahip Melitta Avanza Tam Otomatik Kahve Makinesi, Kovid-19’un ‘evde çalış ve derse gir’ günlerinde, az yer kaplayan çok iş yapan tasarımının yanı sıra yüksek performansıyla kullanıcıların zinde kalmasını sağlıyor.

Ofiste ya da evde, her an elinizin altında…

Melitta Aroma Fresh Filtre Kahve Makinesi, leziz kahveleri hazırlamak için Melitta’nın ürettiği kahve çekirdeklerini hafif, orta ve sert sunuma göre üç farklı şekilde öğüterek işe başlıyor.

Melitta marka filtreden tam istendiği kıvamda süzülen kahve, Aroma Fresh tarafından 10 fincana kadar hazırlanabiliyor.

Melitta Aroma Fresh Filtre Kahve Makinesi’nde bulunan 3’ü 1 arada kireç önleyici sistem ürünün ömrünü uzatıp, kahvenin lezzetini korumayı sağlarken, 44 cm uzunluğundaki ürün kafe, ofis ile evdeki istenilen her noktada kolayca kullanılabiliyor.

Melitta hakkında:

Filtre kağıdının patentli mucidi Melitta Benz tarafından 1908’de kurulan Melitta markası; 113 senelik köklü geçmişi ile bugün"çekirdekten bardağa” konsepti altında faaliyet göstermektedir.

Kahve çekirdeğinden hazırlama makinelerine kadar iyi bir kahve deneyimi için gereken tüm ihtiyaçları bir marka altında toparlayarak kendini rakiplerinden ayırmaktadır.

 

Bölge: Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE