Cumartesi, 22 Ocak 2022
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Mefy Baby İle Doğal Banyolar Sağlıklı Uykular

Bitkisel ve yüzde 100 saf içerikli Mefy Baby Şampuan, aromatik yağlardan oluşan içeriği ve göz yakmayan formülü ile bebek ve çocukların hassas cildiyle uyumlu ve huzurlu bir banyo deneyimi sunuyor.

Mefy Baby İle Doğal Banyolar Sağlıklı Uykular

Banyo bakımının tamamlayıcısı Mefy Baby Losyon ise içeriğindeki aromatik yağlar sayesinde huzurlu bir uykuya geçişe yardımcı oluyor.

MEFY BABY ŞAMPUAN İLE EN DOĞAL BANYOLAR

Mefy Baby ailesinin %100 doğal içerikli bebek şampuanı, göz yakmayan formülü ile bebeğinize huzurlu bir banyo deneyimi sunuyor.

En doğal aromatik yağları barındıran Mefy Baby Şampuan, bebeğinizin saç ve hassas cildini temizlerken, nem ihtiyacını dengeleyerek cilt kuruluğunu da önlüyor.

Duş sonrası oluşabilecek kuruluk, pullanma ve kepeklenme gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Mefy Baby Şampuan 300 ml - Satış Fiyatı: 130,00 TL 

MEFY BABY LOSYON İLE İYİ UYKULAR

En doğal aromatik yağlardan oluşan içeriğiyle Mefy Baby Losyon, bebeklerin kurumaya meyilli cildine nem sağlarken, huzurlu bir uyku uyumalarına da yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan hassas aromatik yağların kokusu bebeğinizi rahatlatıp uyku kalitesini artırırken; doğal içerikli formülü ise hassas cilt sağlığını ve nem dengesini korur.

Mefy Baby Losyon 300 ml - Satış Fiyatı: 130,00 TL 

%100 doğal içerikli Mefy Baby ürünlerine www.bebedunyam.com yanı sıra Trendyol, N11 ve Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Mefy Baby Hakkında

Bebe Dünyam çatısı altında yer alan Mefy Baby markası; boya, paraben, SLES, SLS ve alkol içermeyen doğal formülleriyle sağlıklı cildin sahip olduğu pH 5.5 değerini bozmadan, cildi temizleyen ve besleyen bebek bakım ürünleri sunuyor.

Doğaya ve insana değer veren hayat görüşünü benimseyen marka, yaptığı AR-GE çalışmaları ile bebek bakım ürünlerine doğanın tüm saflığını taşımayı ilke edinmiştir.

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE