Cuma, 19 Temmuz 2019
.
.
chevron_left chevron_right
Markalar İstanbul

Maskaranızla Maskara Olmayın

İsveçli Kozmetik Markası Oriflame, The ONE Tremendous Maskarasını The House of Dino’da Güzellik Severler İle Buluşturdu,

Maskaranızla Maskara Olmayın

50 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden kadınlara ve erkeklere trend formüller ve ürünler geliştiren, dünyaca ünlü kozmetik markası Oriflame, Nisan ayının yıldızı The ONE Tremendousmaskarası için katalog yüzünü Öznur Serçeler olarak belirledi.

Türkiye'nin önde gelen genç iş kadınlarından Ece Kamçılı Kütük’ün sahip olduğu The House of Dino’da gerçekleşen cemiyet hayatından ve sosyal medyanın sevilen isimlerinden birçok ismin katıldığı bu etkinlikte, ünlü Make Up Artist Rıfat Yüzüak misafirlere The ONE Tremendous maskarasını uygulayarak, misafirleri daha hacimli kirpiklere kavuşturdu.

Etkinliğe katılım gösteren Oriflame Türkiye Genel Müdürü Johan Larsson ‘’ Yeniden sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutluluk içerisindeyiz. Bugün yeni lanse edeceğimiz maskaramız için duyduğumuz heyecan ve tutkumuzu sizlerle paylaşmak istedik.

Oriflame olarak Türkiye’de göz kozmetiğinin renkli kozmetikler kategorisinde anahtar oyuncu olduğunu ve maskara'nın göz segmentinde ana güç olduğunu biliyoruz. Bu katkı her geçen yıl daha da artmaktadır.

Türk kadınları maskara olmadan makyajlarını tamamlayamayacaklarını düşünüyorlar, 2018 yılında Türkiye'de her dakika 2'den fazla maskara sattık. Hem perakende hem de Oriflame için en çok satanlar, fazladan hacim veren ürünler.

Şimdi çıtayı biraz daha yükseltiyoruz ve size özel fırçasının yardımı ile klinik olarak 6 kat daha fazla hacim sağladığını kanıtlayan yeni The ONE Tremendous Maskaramızı tanıtıyoruz. Bugün bizlerle olan herkese sonsuz teşekkürler’’ Sözleri ile yeni The ONE Tremendous maskaranın gücünü ve  mutluluğunu paylaştı. 

Birçok değerli markanın bir arada olduğu bu eşsiz etkinliğin süslemelerini ve konseptini butik bir çiçekçi olan F’roses, Catering’ini ise Misk İstanbul üstlendi.

Ayşe Kucuroğlu ve Deren Karaca‘nın kurduğu Carrie, Frida etc. markasının tasarımını giyen Öznur Serçeler, misafirlerine aynı markaya ait özel çantalar ve Oriflame markasının imza haline gelmiş ürünlerini hediye etti.

50 yılı aşkın tecrübe ile birlikte, 100'ün üzerinde bilim insanı ve teknik uzmandan oluşan dev bir ekibe sahip olan Oriflame, ürün formülasyon biliminden cilt araştırmalarına, klinik testlerden süreç geliştirmeye, ambalaj teknolojisinden mikrobiyolojiye, toksikolojiden çevre bilimine birçok bilimsel disiplin üzerinde çalışarak, güzellik severlere doğadan ilham alan, ulaşılabilir, sonuçları kanıtlanmış ürünler sunuyor.

 

Bölge: Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE